Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pénisz mitől szép vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pénisz mitől szép vagy ronda lányok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Szép, ha szép formás, egészséges színű, egyszóval ha kellemes a szemnek, de ugye ez nagyon szubjektív, hogy kinek mi a szép vagy csúnya. Én nem szeretem pl, ha nagyok eres, nekem az nem szép látvány. Valakinek meg lehet, hogy épp az tetszik.
2017. ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam csúnyát...szeretem ha nagyon eres. Formára kb mindegy.

Ha nagyon görbe, főleg oldalra...az rontja azért az összképet. De hirtelen ennyi is jut eszembe

2017. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én se láttam még csúnyát.De nem is voltam az összes pasival még..:D

Nekem meg pont egy erőteljesen görbe tetszene a legjobban,de még nem volt "olyanom".

2017. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mitől ronda. Hm.


Nekem nem jön be a körülmetélt, mert úgy néz ki mintha a napon hagyták volna és kiszáradt, megfonnyadt volna. Plusz ha hentes csinálta akkor a hegek nagyon csúnyák tudnak lenni.


Egyenes, görbe, eres vagy sem, nem is kell hatalmasnak lennie mind szép tud lenni. Formára ami nem jön be ha a makk aránytalanul kicsi, meg ha "csőrös" a luk az se jön be, de az a legkisebb probléma.

2017. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik például, ha valamelyik oldalra görbül, vagy ha lefelé. Ha felfelé, az igen, meg persze az egyenes is. A körülmetéléssel alapból nincs bajom, de ha csúnyán van megcsinálva, heges például, vagy egy ponttól a színe látványosan eltér a pénisz többi részétől, az megint nem tetszik. Nem szép az se általában, ha a makk túlzottan vékony vagy vastag a pénisz többi részéhez képest. Ritkábban előfordul hasonló még a rúdnál is, hogy a vastagsága nem egyenletes.


A fentieken kívül különösen taszító még persze, ha ápolatlan, de ez ellen mindenki tud tenni szerencsére. A méretkérdést nem sorolnám a szépséghez, az alapvetően független szerintem. Bár ettől még lehetséges annyira kicsi méret például, ami bár szép, de lényegében élvezhetetlen.

2017. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hat egyszer lattam egy gomba alakut :-D

Kicsi vekony de a mak szeles lapos volt

Na az ronda volt

2017. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tetszik ha szép fehér bőrű, nagy piros makku és balra nagyon görbe. Sajnos ez nagyon ritka.
2017. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép ha a makk szépen elkülönül , az erek szépen kirajzolódnak rajt :) és ápolt :)
2017. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyen ápolt... Nekem igazából úgy a legszebb ha nem látom, mert bennem van :-D 21/l
2017. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 007 fröccs válasza:
Vazelines?
2017. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!