Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel tudok nagy örömet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudok nagy örömet okozni egy srácnak szexuális téren?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy elég kezdő vagyok a témában viszont bevállalósnak érzem magam. Valamelyik nap átmegyek egy sráchoz és azt akarom, hogy maradandó emlék legyek neki csak nem tudom, hogy mivel tudnám azzá tenni! 18L
2017. ápr. 3. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

A végén a szádba élvezzen és nyeld le mosolyogva... és kérj még.

Ha ezt megteszed elsőre azt hiszem máskor hívni fog.

2017. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szerintem ez simán menni fog:) de ennyi elég lenne egy fiúnak, hogy jó legyen neki?
2017. ápr. 3. 08:25
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

legyél aktív szex közben és dobd be magad, ne csak feküdj mint egy darab fa :)

szűz vagy még? vagy csak kezdő?


24F

2017. ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon kezdő :)
2017. ápr. 3. 08:29
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Jó lenne tudni, mi indítja be a kiszemelt férfit...amúgy légy erotikus, de nem k.rvás, legyél aktív a vetkőztetésben, simiben, csókokban és minden testtájékot fedezz fel játékosan...az orál szinte mindig naggyon jó, ha jól csinálják!!
2017. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarjátok mindketten, és bevállalós vagy, nem lesz gond. ;)
2017. ápr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Na ha bevállalós vagy akkor vadulj kicsit. Légy közben szókimondó, hogy mit csináljon. Ha érdekel vagy szereted, engedd popsiba és oda akár beléd is élvezhet, vagy tényleg fejezd be neki szájjal és nyeld le, vagy engedd az arcodra.

Egy jól megkomponált cumi pedig mindig nagyon felpörgeti a srácokat előjáték gyanánt.

És ne csak a farkával foglalkozz. Kényeztesd a golyókat akár lejjebb is nyalakodhatsz.

2017. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

ne csináld a szádba élvezős dolgot! kezdőként az nagyon rossz ötlet, mert az lesz maradandó a pasinak, ha előtte fogod elhányni magad!

kezdőként már az is maradandó, hogy szexelsz vele, esetleg orálozol.


Én mint tapasztalt harmincas még mindig azt mondom, hogy a legjobb szex (régen és most is) az, amikor a lány élvezi a szexet. csináltam már olyannal aki nem volt beindulva és nem élvezte, csak csinálta. Hidd el, tőlük semmi sem esett jól, mert erőltetett volt.


Ahhoz, hogy te élvezd, ahhoz olyat kell csinálnod, amit te akarsz csinálni, amire vágysz! Ez a legfontosabb! Olyat ne tégy, ami nem indít be.

2017. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kamu!!!
2017. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
remélem azok a srácok pontoznak le ilyen keményen akik azt tanácsolják, hogy orrba-főbe nyeljed a gXcit és még hozzá mosolyogj is!
2017. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!