Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Képes egy pasi egyből, első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes egy pasi egyből, első alkalommal minden nőben addig nem meg nem élt intenzitású orgazmust kiváltani?

Figyelt kérdés

A barátnőm (42 éves) elmondta, hogy két éve volt egy pasija, akivel már az első együttlét is minden addiginál jobb volt. És az utána következők még jobbak. Igaz csak rövid, 3 hónapos kapcsolat lett belőle, mert a férfi igen egoista volt.

A barátnőm azért hozta ezt szóba, mint példát, mert ő is azt hitte addig, hogy komoly érzelmi kapcsolatban még jobb a szex, de ez a kapcsolata rácáfolt. A hapsi már az elején elmondta neki, hogy a házasságában a feleségének is ugyanezt tudta nyújtani és hogy nagyon jó lesz.


Létezik, hogy egy férfi elsőre minden nőnek a legjobbat adja? Vagy inkább szerencsések voltak a szexben, mert hasonlók voltak?



2017. márc. 29. 22:01
 1/7 RRR ***** válasza:
Igen,ha a nő kiváltja a pasiból a kéjt,"vágyást" és a pasi nem magára figyel!
2017. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem minden nőben, de vannak nők akikkel ez összejön, igen. Nekem sajnos nem tudna senki elsőre, és mivel a nők nagyobb százalékának nincs hüvelyi orgazmusa, kétlem, hogy az ilyeneknél egyből sziporkázna. De ott meg azt mondaná, hogy nem az ő hibája frigid a csaj és kész.
2017. márc. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egoista pasitól ez szokatlan.De persze lehetséged biztosan.

Ehez is kell érzék,tehetség mint bàrmi mashoz.Van akiben ez eleve megvan.Mas meg tobb eves tapasztalattal is suta marad az àgyban.

2017. márc. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még nem voltam minden nővel.
2017. márc. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

E kapcsolata nem cáfolat. Ha komoly kapcsolatban egy nagy tudású ember van, egy aktus, 20 orgazmus.


Lehet apámmal volt együtt. Hogy hívták a csávót?

2017. márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, létezik és ez nem rakéta tudomány. Egy jó, eget-rengető orgazmushoz nagyon kell az érzelmi felizgatás, a felhúzás, az elcsábítás és ehhez sokszor jót is tesz ha nincsenek mély érzelmek.

Ha valakivel flörtölsz hónapokon keresztül és úgy érzed, egy csomó keringő érzés van benned, tombolni akarsz, vad akarsz lenni, ki akarsz bújni a bőrödből és mellé jön egy pasi akibe nem vagy szerelmes, viszont úgy bánik veled, hogy legszívesebben letépnéd a ruháját és kitombolnád magad, úgy ahogy még soha és ráadásul még kacérkodik és cukkol ami jobban beindít, akkor amire oda kerültök, hogy téped le a ruháját, a pasinak őszintén nem kell lehoznia a csillagos eget, elég ha tud néhány trükköt az ágyban és elhiteti veled is, hogy egy szexistennő vagy. (az utóbbi talán a legfontosabb)


Páromnak is volt egy hasonló futó kalandja, szeretői viszony.

Éppen egy hosszú és lelkileg teljesen fárasztó kapcsolatból szakadt el nagy nehezen, és ez a szerető segített végre elszakadnia, már hónapok óta húzta az agyát ami azért volt jó, mert meg tudta tenni az utolsó lépését a rossz és szexuálisan nagyon lapos kapcsolatából.

Úgy jött ki belőle, hogy ő igen is egy jó nő, ő igen is a maga ura és emellé a pasi annyira felpörgette, hogy jóformán a párom úgy letámadta és olyanokat csinált vele az ágyban amit a hosszú kapcsolatában sem! A pasi is tapasztalt hódító volt és mutatott olyan trükköket ami teljesen más szintre repítette páromat szex terén. Naná, hogy úgy érezte élete legjobb pár hónapja volt, bár a pasi hasonlóan egoista, kihasználó, hazug volt, de az ilyen típusok ehhez nagyon értenek.


Amikor megismertem, nálunk más volt a szex. Inkább szerelmeskedés, nem volt az a cukkoló érzés, mert kiegyensúlyozottak voltunk és ez másféle kielégüléssel jár. Nem tudom melyik a jobb, a cukkoló pillanatnyilag jobb és erősebb, de egy hiányt érzel utána. Viszont a szerelmes hosszú távon a lelket is kielégíti.

És persze évek alatt kitanultam már én is néhány trükköt és már a szerelmeskedést inkább átvette a kemény szex ahol csak vigyorgunk, hogy hány új és változatos orgazmust élünk át újra és újra! :)

2017. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Egyébként én férfi vagyok és a barátnőm korábbi három hónapos kapcsoltárol beszéltem. Azóta ő is belátta, hogy nem minden a szex és fájó szívvel, de feldolgozta a szakítást. Persze a hapsi korrekt volt és előre bejelentette neki, hogy nem szeretne csak a szex miatt vele maradni, mert mint kiderült, ő nem volt szerelmes a barátnőnbe, csak "barátként" feküdt le vele. Mellesleg kinézett magának egy férjes nőt, aki nem jött össze neki.
2017. márc. 30. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!