Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Szerintetek mekkora az a minimum péniszméret amivel megfelel Nektek?

Figyelt kérdés

hosszra, és átmérőre?



köszi a válaszokat!:)


2017. márc. 23. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
10-11/3 cm-ben
2017. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Amit első ír nekem is reálisnak tűnik.
2017. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem vagytok őszinték lányok, itt a gyakorin mindenki a nagy farkat szereti!!
2017. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy azok nem őszinték, akik itt a nagyot szeretik. Nekem ez a méret is tökéletesen megfelel.
2017. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Nekem 16/5, az már sok?
2017. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első kettő szokás szerint játsza az eszét.

Annyira szánalmas.

2017. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem.. Az első kettő egy mikro 11-12cm-es kisfarkú, akik nőknek próbálják kiadni magukat.. Csak, h az egyik női blog hozzászólását idézzem. Nem számít a méret, csak kicsi ne legyen.
2017. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Nőként igenis számít a méret,

Nálam valahogy így alakul: 13- kicsi, 14-15 oké, 16-18 nagyon jó, 19-21 k.jó , és egyszer volt dolgom egy bőven húsz felettivel, amikor is szex után véreztem..felsértett mélyen, ez a kategória mondjuk a 22+, ami már túl sok. De az egészben van egy olyan logika, hogy akinek hosszú a farka, az meg tudja oldani, hogy ne rakja be tövig, szóval problem solved. Arról pedig még sehol nem láttam értelmezhető, orvosi bizonyítékot, hogy az általam is kedvelt, mélyen, a méhszáj környékére nyomást gyakorló szex vajon nem káros-e hosszútávon. Mert ugyebár pl méhszajsebet masra szokták fogni, de meggyőződésem, hogy lehet, hogy káros. Egyszerűen nem találni erről kutatást.

A kérdésre visszatérve, szerintem ahogy a férfiaknál is, úgy a nőknél is altalában érvényes lehet, hogy a magasabb egyéneknek ( aranyosan, általában) hosszabb a nemi szerve, így vélhetően hosszú hüvelyűként írtam ezt a skálát. Szóval a minimum az a 14 cm a "jó" szexhez. Az átlag péniszméret allítólag 15,4 cm errefelé, de én például több hosszabbal találkoztam, mint rövidebbel. Ennek az is lehet az oka szerintem, hogy ritka az olyan mikropéniszű pasi, aki mer lépni, illetve ugye ez összefügg a magzatkori teszto szinttel , ami későbbiekben sem változhat annyit. Szóval egy életerős, magabiztos, férfias kinézetű, átlagnál magasabb pasinak a lehető legritkabban van az elvart "jó"-nal kisebb pénisze. És nyilván alacsonyabbaknál is bőven találni megfelelőt. Bár szerintem alacsony, vékony férfiaknak szinte biztos, hogy az átlag, vagy annál kisebb a péniszméretük általaban, de ezt nyugodtan cafolhatjatok, ha van rá ellenpélda. Az átmérő pedig úgy vettem észre, arányos, nincsenek óriási különbségek, szamomra létezik vékony, normál, vastag, és a farkak 80%-a utóbbi kettőbe esik. Azt hiszem ez 4-5 cm.

N

2017. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10-12 cm 2,5-3 cm
2017. márc. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ogy ne rakja be tövig, szóval problem solved"


Ebből is látszik, hogy kamuznak.

Csak röhögök mikor előadják, hogy mennyire nem volt jó meg fájt.

Igen?És annyi eszed nincs hogy szóljál neki?

Vagy ha nem foglalkozott vele a párja, akkor nincs megint annyi eszed, hogy rájöjj, hogy a barátod egy bunkó és nem a nagy farokkal van a baj?

Persze ilyenkir síri csend van, mert hát a kamu erre már nem terjed ki, nem készültek fel rá.

2017. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!