Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori a sós pénisz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a sós pénisz?

Figyelt kérdés

Még sose tapasztaltam ilyet, de most egy idősebb pasival voltam együtt, és határozottan egyértelműen sós volt a pénisze. NEM a spermája! Eddig még kizárólag csak olyat tapasztaltam, hogy kb semmilyen íze volt, vagy kissé állott, ha fürdés előtt kaptam be.

Mitől lehetett sós? Előváladéktól? Azt se éreztem amúgy még sósnak soha, csak édesnek, vagy nagyon ritkán keserűnek.



2017. márc. 22. 16:19
 1/6 Krukutyán Levente ***** válasza:
Az izzadság sós...
2017. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de le volt fürödve. Azért állok értetlenül és csodálkozva a jelenség előtt :)
2017. márc. 22. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet rászórt egy kis Himalája sót. :P :D
2017. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Megsózta neked előtte,hogy ne legyen ízetlen.
2017. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki csilisen, vagy borssal.
2017. márc. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy rosszul mosta meg. Ha rendesen megmossa akkor semmiképpen nem lehet sós.
2017. márc. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!