Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero srácok ha hármasnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok ha hármasnál (2fiú-1lány) összeérne a két szerszám, vagy egymáshoz értek a sráccal mi lenne a reakciótok, mire gondolnátok? Lelombozna a dolog?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Ezert csak ket lannyal vagyok benne a harmasban mindig, kannal soha.
2017. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Én voltam többször hármasban , mi ketten férfiak 1 csajjal. Probléma soha nem volt belőle, mert gyerekkori barátom az illető. Ismeri a p...csömet és én is az övét, de egymáshoz soha nem értünk vagy a szerszámok érintették volna egymást ilyen sem fordult elő soha... el lehet ezt kerülni simán.
2017. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted h el lehet kerülni? Van például, h a csaj veszi a kezébe, v szájába a kettőt egyszerre. Vagy van olyan is, h az egyikőtök nyalja a csajt, a másik meg dugja, és ott azért elég könnyen benyalhatod a másik tökeit. Ilyenkor mi lenne a reakció?
2017. márc. 21. 19:17
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Azért annyira nem vagyok nyitott, hogy egyszerre adagoljam a saját brémet és haver is a csaj szájába...vagy a nuniba esetleg.
2017. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
:D harmasoztam már nem egyszer, de a srácok sosem értek egymáshoz.
2017. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem aki ebbe belemegy, annak számolnia kell ezzel az eshetőséggel...
2017. márc. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Aki a kályha mellett játszik, ne csodálkozzon ha megég a tenyere.


A lényeg, hogy ne nézzetek egymás szemébe, ha megtörténik az elmerülhetetlen. :D

2017. márc. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
előfordul az ilyesmi helyzete válogatja hogy kezeled
2017. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akit ez zavar, az ne próbálkozzon a háromas felállással. Főleg, fel se fog neki állni.
2017. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
Elég sokszor csinaltam ilyet egy haverral, m2en heterok vagyunk es alig értünk egymáshoz. Meg lehet oldani. Igaz, 2 farkat egy punciba eddig nem toltunk, ott nyilván nehezen elkerülhető de annyi más dolgot is lehet csinálni egy lánnyal
2017. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!