Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szerezzék idősebb férfit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzék idősebb férfit?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, de a velem egyidős fiúkat nagyon éretlennek tartom, jobban érdekelnek az idősebb, érettebb férfiak.

De nekik meg nyilvàn nem az én korosztályom az elsődleges, így nehéz.

Előre is köszi a normális válaszokat.


2017. márc. 21. 11:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
52%
De miért? Szerintem kiba**szottul tévedsz, ha azt hiszed, hogy az idősebb férfiak komolyabbak. A nagy lóf**aszt.
2017. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Szeretjük mi a fiatal lányokat (37F) , ha kijelenthetem férfi társaim nevében, úgyhogy nem kell félni a dologtól, hogy visszautasítanak a korod miatt. Persze az más kérdés, ki mennyire vesz komolyan egy ilyen korú lányt ez egyénfüggő. Én komolyan tudom venni őket is.
2017. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván ez valamilyen szinten általánosítás, hiszen nem minden fiatal éretlen és nem minden idősebb érett. De azért nagy átlagban ők már sokkal inkább 2 lábbal állnak a földön.
2017. márc. 21. 11:13
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Csak megerősíteni tudom az előzőt, 22 éves a csajszi én meg 25, piszok egy hullám hosszon.

Nagy átlagban a te állitásod épp az ellenkezője igaz. Én például a saját korosztályom csajügyileg nem igen vonzott, mindig fiatalabbak között keresgéltem :)

2017. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Mint ha idősebb férfiakról lett volna szó a kérdésben. A 25 mióta idősebb vagy kinél idősebb? Amúgy pedig nem igaz, hogy az "idősebb" férfiak ne szeretnék a fiatalabb nőket. Inkább az éretlen nőket nem szeretjük. Mert mondjon bárki bármit a nő 35 után lesz igazán nő és ezzel senkit nem szeretnék megsérteni.
2017. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Meglepö, hogy ebben nehezsegekben ütközöl.


Szamtalan peldat tudnek mondani, ahol gyakori ez a felallas.

Lanykent, ha egy kicsit is adsz magadra, kedves vagy es ertelmesen el lehet veled beszelgetni, böven valogathatsz. Ha nem szeretnel masodhegedüs lenni, csak figyelned kell a gyürüsujjat - a nyom is arulkodo jel lehet.


Motoros tarsasagunkban (ahol 32 evesen fiatalnak szamitok) szinte mindannyiunknak joval fiatalabb baratnönk es/vagy felesegünk van. Mivel jo a tarsasag, sokat turazunk, a csajok hozzak baratnöiket is, a többi pedig mar magatol alakul.


Keress olyan tarsasagokat, rendezvenyeket, amik teged is, de celcsoportodat is erdekli. Igy mar eleve van egy közös tema, oldott a hangulat es hidd el, hogy sok ferfi szamara nagyon is hizelgö erzes, ha egy fiatal lany erdeklödest mutat iranta.

2017. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Általában az éretlenebb lányok állnak hozzá úgy, hogy "azért akarok tőlem idősebb pasit, mert érettebb vagyok a korosztályomnál".


Hidd el, még egy tőled fiatalabb pasit is tudnál találni érett gondolkodással.

2017. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
.
2017. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

Mi pedig a 20 éves tinilányokat tartjuk éretlennek. Ez van, ilyen kegyetlen ez a világ. Nálam speciel nem lenne esélyed. Nem ma jöttem le a falvédőről, már nem tud elvarázsolni két szép cici meg egy hamvas punci. Ennél nekem már többet kellene nyújtanod. Persze (ahogy a mellékelt ábra is mutatja) van épp elég efebofil disznó, akik tárt kapukkal várnak, de az ilyenekkel meg is érdemlitek egymást.

30F

2017. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha tartós kapcsolatot akarsz, akkor lehet, hogy nehezebb lesz mert a legtöbb pasi 35 felett már házas, de legalább kapcsolatban van. Viszont ha csak kaland érdekel, akkor elég jók az esélyeid.
2017. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!