Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak, mennyit vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mennyit vagytok hajlandok varni alkalmi szexre?

Figyelt kérdés
Adott egy no, aki tetszik nektek, szivesen lefekudnetek vele egy parszor, de semmi tobb. A no ellenall, nem adja be a derekat konnyen, ismerkedik, de nem buj veletek agyba rogton. Mennyi ideig vagytok kepesek varni, mi az az ido, aminel azt mondod, hogy felesleges ennyit beleolni a hoditasba, inkabb keresek egy konnyebb predat?
2017. márc. 17. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel csak alkalmiról van szó 1-2 hét.
2017. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a nő tisztában van vele, hogy ennyiről szólna a dolog, benne is van, de várja a hódítást akkor 2-3 randi legfeljebb.
2017. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem attól is függ, hogy mennyire tetszik a nő.
2017. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát tényleg ennyire alkalmi a dolog akkor 2-3 randi, egyetértek az előttem szólóval.
2017. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akár 1-2 évet is.
2017. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekel az alkalmi szex így nem is foglalkoznék a nővel.
2017. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Arrol van szo, hogy megismertem valakit, akinel ugy gondoltam, hogy csak szexre kellenek, most probal meggyozni hogy nem igy van. Most keszulunk azota a harmadik randira, tudja, hogy nalam szex csak kapcsolatban lehetseges. Nem tudom, letezik e, hogy valaki 1-2-3-4 honapig eljatsza, hogy komolyan udvarol, aztan megiscsak par alkalmi szexre vagyik veled?
2017. márc. 17. 21:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy csak arra utazik? Voltak ráutaló jelek vagy te vagy ilyen gyanakvó/ kishitű alapból? Ez nem derül ki sajnos.
2017. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Már a kérdés elolvasásakor tudtam, hogy ezért írtad ki :D

Meg se kellett volna magyaráznod :P

és akkor ha most itt páran valamit mondanak neked javaslatként, akkor annak megfelelően hozol majd egy döntést? Érdekes az, amikor nem tud valaki dönteni és akkor idegenek véleményéből csinál egy átlagot és... tádáááá akkor döntsünk íííígy.. :D

Most épp 10 ember válaszol valahogy... 2 hónap múlva meg másik 5 mást javasol. Sok értelme van így közvélemény kutatnod.. De hát te tudod mi értelme van ennek.

2017. márc. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En nem kertem hogy dontsetek helyettem, csupan erdekelt masok velemenye, attol mert par ember elmondja a velemenyet, meg tudom, hogy minden ember mas es barmikyen atlagolas sem segit.Csak kivancsi voltam. Nem kioktatast kertem.
2017. márc. 18. 06:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!