Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jo szopas titka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo szopas titka?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mi a jo oralis kenyeztetes titka? Tudom mindenki mast szeret, de azert egy alap biztos van amire majdnem mindenki eskuszik. Help
2017. márc. 17. 16:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűen bekapod, hanem kényezteted a makkot, használod a nyelved, változtatod a sebességet/szorítást, közben kézzel is rádolgozol... Lehet variálni.
2017. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Rajtam lehet gyakorolni!


26F Szabolcs megye

2017. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18%
Le szopnék egy idegent... 18/L
2017. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pasiként én erre annyit mondok, hogy az alap, hogy odaadással csinálod és beleéled magad. És figyelsz rá, hogy ne harapd meg. Szerintem a többi meg egyéni kérdés-ízlés titka, meg helyzet hozza. :)
2017. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A legfontosabb,hogy élvezd. Nagyon bele tudod élni magad,akkor a legjobb technikák jönnek maguktól. Én imádok szopni,akinek csinálom,egyenesen imádja😊
2017. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!