Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ennél a póznál a sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ennél a póznál a sok puncipuki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel összejárunk,múltkor doggyba csinálta nekem és kb megállás nélkül voltak elég hangos "puncipukik" ami eléggé poénos és jókat röhögtünk rajta de én kicsit cikinek érzem ezt:$:)Ez mitől lehet?Elég nagy a farka,lehet attól van?Vagy a gumitól,síkosság miatt van ez?
2017. márc. 16. 21:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Élőben nagyon félnék tőled doggy :$

19 évesen úgy írsz mint egy óvodás!

2017. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
utolsó XDDDDDD
2017. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

" utolsó XDDDDDD"

Ez mi a szar?2017-et írunk,nem tudtad?Nem kicsit vagy cinkes:D

2017. márc. 17. 17:06
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem én anyázok szerintem.

És ritka undorító a stílusod doggy!

Ja Miskolcra nem megyek a sok cigóhoz bocsi. A megnyilvánulásaid alapján te is egy vagy közülük!

2017. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nem én kezdtem doggy,más szót biztos nem ismersz,és ha Pesti vagy ott is sok a cigó ergo te is az lehetsz,szerencsére én nem vagyok az,tudod nem csak azok vannak Miskolcon,de ennyire vagy tudatlan.
2017. márc. 17. 17:25
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok pesti :D

De ritka nagy agyhalott vagy. Na puszi doggy :$ jó légy! :*

2017. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%

Leszophatlak??

Csajként farkad van?

Az igen! Szexi lehetsz. Biztos díjazza a pasid. Mit anyázol folyton? Egy igazi kis neveletlen k***va vagy. Én nem használtam eddig ilyen szavakat de undorító vagy.

Olvasd vissza a kérdésed és rájössz mennyire gyerekes vagy. Nem másokat kell szidni.

Ha meg farkincád van nyugodtan leszophatod magad is.

2017. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon puncipukis póz..
2017. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!