Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akire fel tud állni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akire fel tud állni a farkatok, azt meg is dugnátok vagy ennél azért több kell ahhoz, hogy szexeljetek egy nővel?

Figyelt kérdés
25n

2017. márc. 12. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell több, aki felizgat azzal siman megy.
2017. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt meg is dugnám szívesen. :)
2017. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

volt egy lány akit meztelenül masszíroztam (csak ő volt az)

állt a cerka rendesen :D tudtam mire megy ki a játék :)

de nem dugtam volna meg, mármint a testem kívánta, de nálam a szexhez kapcsolat kell és érzelmek :)

szóval nálam nem ilyen egyszerű...


24F

2017. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
kiadsam de vicces vagy... :DD
2017. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Volt h egy exemre felallt mikor szakítást után talalkoztunk de nem dugtam meg mert tudtam h fájna neki h ettől függetlenül nem kezdjük ujra
2017. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Tompadúr ***** válasza:
100%

Céltól függ. Ha csak szex a kitűzött cél akkor a külső vonzalom még mindig nem elég, nekem legalábbis. Nekem előtte muszáj beszélnem az illetővel pár szót , hogy a személyiségéről kapjak egy képet és tudjam, hogy a partnerem miféle ember is valójában. Ha csak úgy totál ismeretlenül leszólítana egy szexi cicababa, hogy rakjam meg alaposan, akkor nemet mondanék vagy elsétálnék.

26/F

2017. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon bonyolult a dolog. Ugyanis: Lehet olyan szituáció, ami izgató, mégha a nő nem is olyan kívánatos. Pl maszturbál, vagy villant valamit ruha alól. Ez egyszer a testi oldal. Van egy szellemi oldal: Ismerek olyan nőt, aki kb 40 éves és jó csajnak mondható ,de nagyon csúnya természete van. El sem tudom képzelni hogy valami kellemeset okozzak neki. Bár a felállás is gátlódik ilyen esetben.


Viszont ha szerelmes az ember,akkor semmi nem számít, csak legyen kéznél óvszer ;-)

2017. márc. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Több kell.
2017. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 womanhard ***** válasza:
Nekem nem kell több, ha egy kicsit is tetszik a nő dugnék vele. 24/f
2017. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is. Kortól, testalkattól függetlenül, ha izgat a lány / nő, egyértelműen megdugnám.
2017. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!