Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikortól számít egy csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít egy csaj könnyen kaphatónak?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival tinderen, randiztunk és nagyon-nagyon tetszett nekem meg szerintem én is neki...úgyhogy a harmadik randin felhívtam magamhoz és lefeküdtem vele. Akkor egy hete ismertem.


Egy barátnőm azt mondta, hogy nem gondolta volna, hogy ilyen könnyen kapható vagyok. Szerintetek is gáz egy hét ismeretség és 2 randi után a harmadik alkalommal szexelni valakivel?


Egyébként én tartós kapcsit szeretnék, most lehet, hogy a srác is k...nak tart? 22L



2017. márc. 11. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

azért 3. randi, sokan már az első randit így indítják

én inkább azt kérdezném meg, hogy 1 hét alatt mennyit tudtatok meg egymásról! mert szerintem ez a fontos!

hogy 3 mondat után már a lábad között volt, vagy tényleg ismerkedtetek és tudtok egymásról fontosabb dolgokat...


24F

2017. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
előző, elég sokat chateltünk fb-n, szóval azért viszonylag intenzív volt az a hét...
2017. márc. 11. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem ez nem ettől függ. Én is a 3. randi után feküdtem le a barátommal, aki ma már a férjem. Igaz a 3 randi nem 1 hét alatt történt, hanem 2.
2017. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bárhol, bármikor bárki a farkára húzhatja
2017. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

nyugi semmi gáz egy hét az átlag ha húzod az időt lehet ott hagy két hét mulva

kb Két hét a határ a jó pasiknál

akik nem találnak jo csajt azok többet is tudnak várni

de ez jó igy

jol tetted sok sikert

2017. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ez így teljesen korrekt még.

Aki szerint meg nem, az meg le**ophat! :D

2017. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Egy kicsit talán korai volt. A 3. randi végén szokás, nem úgy hogy már eleve felhívod magadhoz.
2017. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Könnyen kapható egy lány akkor ha nem zavarja ha csak a szop..ás után mutatkozok be. Amit te leírtál az nálam nem számít ebbe a kategóriába. Harmadik randi után nálam már simán igény is a szex. S nem ettől függ hogy egy ez tartós kapcsolat lesz-e vagy sem.

39F

2017. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg sosem könnyen kapható egy lány :) Van aki prűdebb van aki elveszi ami kell neki ennyi, ti is emberek vagytok kívánhatjátok ugyanúgy a szexet mint mi férfiak :D
2017. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Én 4 hónapot vártam az első szeretkezéssel a jelenlegi Párommal! Hidd el annak sem nagyon örülnek a pasik,ha sokat kell várniuk! 😀
2017. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!