Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg minden lány szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden lány szokott masztizni rajtam kívül? :D

Figyelt kérdés

Én még soha... nem is éreztem még, hogy kellene...

Mielőtt valaki írná, nem kamu a kérdés, csak kíváncsi vagyok:)

Gondolom ez attól van, hogy nekem nincs olyan "szexuális étvágyam" :D


2017. márc. 11. 09:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam, és szerintem ezek az emberek vannak többségben, de ha neked nem tetszik, hát nem, vagy nem érzed a vágyat, mindenki más.. de pl én van hogy unalmamban is elkezdem, és közben egyre jobban kívánom már, szóval próbáld ki kíváncsiságból.
2017. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Azt nem tudom elhinni, hogy a lányok 1/3-a nem masztizik.

Még a 10%-ot is csak nehezen hinném.

2017. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem aki egészséges és abban a korban van, hogy még nem volt partnere, simán tud masztizni akármikor, akár unalmában is. Ha egy lánynak soha eszébe sem jut a szex, akkor valószínűleg nem lesz vele nagy élmény csinálni.
2017. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is napi szinten . Főleg ha nem vagyunk együtt a barátommal
2017. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Tegnap beszélgettem egy lánnyal, mire kidrült, hogy aszexuális.

Nagyon gyorsan befejeztem a vele való beszélgetést.

Hülye az ilyen

2017. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Előző

:-))

2017. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Taushi ***** válasza:

Miért érzenéd, hogy kellene, ha eddig nem is próbáltad?

Nem feltétlen jön az magától.

Akik cigi nélkül élnek, azok se érzik, hogy kellene, de miután elkezdik, én úgy látom ez változni szokott, bár ebben nincs tapasztalatom :D

2017. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#2. Van szexuális étvágyam, csak nem olyan nagy. Van barátom jelenleg is, élünk nemi életet, van orgazmusom is, élvezem. Heti 3-4 általában, de ha kimaradna 2 hét, nekem nem okoz gondot. Ezért írtam, hogy "hasonlítok" a #3. válaszolóhoz. Gondolom azért nálam is lenne egy bizonyos pont, amikor érezném a hatását, ha nincs.. :)

#13. A kijelentésed azért cáfolnám, nem hiszem, hogy nem vagyok egészséges, mert nem folytatok ilyet. Illetve, azt sem mondtam, hogy nem jut eszembe a szex, mert nyilván igen.

#15. Én nem vagyok aszexuális, de azért szerintem nem kell így állnod a témához, mert nem tehet róla a lány, ha tényleg az, és egyáltalán nem hülye e miatt :)

#17. Igazából egyszer kipróbáltam, mert hajtott a kíváncsiság, de nem hiszem, hogy 3 percnél tovább tartott volna, unalmas volt nagyon, és fel sem tudtam izgatni magam:D


Köszönöm a válaszokat. Igazából azért írtam ki a kérdést, mert ahogy böngésztem az oldalon, nem is találtam olyan választ, hogy azt írta volna nő, hogy ő egyáltalán nem szokott.. épp az ellenkezője, aktívan.. :) de hát mindenki más. "Megnyugodtam", hogy azért akadnak még rajtam kívül néhányan.

2017. márc. 11. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!