Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez a lányoknál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a lányoknál?

Figyelt kérdés
Nem tudom máshol is így van-e de a sulimba elég gyakori téma a pénisz méret és olyan mondatokat hallottam elhangzani a lányok szájából hogy "csak 12 centis farka volt" és hogy "jaj hát az nagyon kicsi"..stb most vagy az van hogy nem tudják pontosan mekkora a 12 centi (mivel kézzel kisebbet mutattak mint ami a 12 centi valójában) vagy nagyon rossz a szemmértékük? egyszerűen nem értem azért mert valamelyiknek a fiújának nagy van miért mondja ezt ekkora méretre hogy kicsi meg a többiek is és úgy hogy mutatnak vagy 8 centit az ujjukkal... és elvileg nem a méret számít hanem a vastagság.

2017. márc. 6. 17:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én nem is azt mondtam hogy most a 12 centi mindenkinek feleljen meg. Mert lehet valaki mélyebb hüvelyű van aki 10 centit sem bír. Csak maga az hogy szerintük ez a fontos a szexben az a nem igaz. Akárhogy lehet orgazmust szerezni(persze ez ritka) de lehet jó a szex csak a farok legyen kemény és ha lehet vastag. Szerintem ennyi a titka. Eléggé felcseszett ezek hallatán amiket mondtak hogy ennyire tudatlanok.
2017. márc. 6. 18:54
 12/15 anonim ***** válasza:
egy nőnek se egyforma a vaginája. van, akinek elég a 12 cm (tudom mennyi az fejből is), van, akinek a 22 nem elég ha 6-7 cm körbe, akkor se!
2017. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Úgy akartad gondolom írni hogy valamelyiknek a 22cm sem elég és 6-7cm széles az legalább 15cm körbe,egy jó 13as körbe az megvan 4,5 széles.Hol vagytok ti mély puncis nők?
2017. márc. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

huha nagyon fiatal lehetsz ... nem a meret szamit sem a vastagsag... kozel 20 ferfival szexeltem es ezen kivul meg volt, hogy csak oralis vagy elojatek volt... szoval lattam eleg sokat...

nem a meret szamit es meg csak nem is a vastagsag !

hanem a technika !!!!! azt pedig csak gyakorlassal lehet elerni ! ezzel nem azt ertem, hogy cserelgesd a partneredet. egy partnerrel is meglehet tanulni


jah es en a kicsi vagy kozepes peniszektol sokkal nagyobbat elvezzek !


azt, h azok a lanyok mit mondanak mutogatnak a suliban kit erdekel... vagy mit mutogatnak... gozuk sincs rola mi a jo szex... de majd megtanuljak ok is !! soksok gyakorlassal ! :)

2017. ápr. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12 centi az kicsi, de attol meg banhatsz vele jol es bejohet veled egyutt lanyoknak.
2019. dec. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!