Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek a meretemmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a meretemmel?

Figyelt kérdés
A baratnom kidobott mert "felsertettem a mehszajat", es ez nem az elso eset... mit tudnek tenni a mereteimmel? Esetleg valami amitol kicsit osszebb menne?
2017. márc. 5. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Szívesen letorkoznám...szeretem a nagy méreteket.
2017. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nincs méhszájam én pasika vagyok!!! Engem nem sértenél fel :*
2017. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Lapozgasd a káma-szútrát. Sok olyan póz van ahol a nagy farok előny. És nem is bántod a hölgy méhszáját.


De amúgy nem nagyon tudom elképzelni, hogy így dobjon egy lány! Mi is van, hogy olyan pózban vagyunk ahol fáj, ha tövig benyomja, de akkor jelzem, ő meg abbahagyja. Ezért nem megy senki automata a kukába.

Szóval igazából mi történt ott az ágyban?

2017. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 honapja voltam vele amikor megtortent a dolog nem nagyon ertem igazabol nem voltam durva, sot! Egyebkent leirom 23/5cm ne irjon senki
2017. márc. 5. 23:02
 5/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
62%

Meg kell tanulnod vele bánni, mert ezzel már komoly fájdalmat tudsz okozni!

Nálad nem mehet a vadulás, a gyors, heves szex és a tövig behatolás sem, mert fájdalmat okozol!

Viszont az álló pózoknál pl. megütötted a jacpotot.

2017. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam vadulni mert orulok, h ha valaki "bemeri vallalni"
2017. márc. 5. 23:09
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonló mérettel rendelkező barátom, bevallom a szex szörnyű volt, akármennyire óvatos volt, fájt, mintha belülről szúrkártak volna...minden fájt, sajna nem tudsz mit csinálni vele
2017. márc. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Deflohelp ***** válasza:
Ami a hosszát illeti, azon segíthet, ha a tövére egy kis törülköző van gyűrűszerűen felkötve, ami távtartóként szolgál.
2017. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!