Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudatalatti hűség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatalatti hűség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyszer történt velem egy elég furcsa dolog ami sem előtte, sem utána nem fordult elő.

Az exem más fajta tusfürdőt használt, olyat aminek az illata teljesen idegen volt számomra és fürdés után teljesen más illata volt, "mintha más lány lett volna".

Konkrétan az történt, hogy fel voltam én is izgulva, de amint oda jött mellém, olyan érzésem volt fejben az illata miatt "mintha nem a barátnőm lenne", holott tudtam, hogy ő az, de a vizuális megerősítést felülírta az illat forrásból származott infó...nem éreztem a bőre illatát, meg a megszokott illatot...

Alapból bennem az van tudatosan, hogy nagyon hűséges, ragaszkodó típus vagyok, nem csalnám meg a barátnőmet.

Az illat miatt egyáltalán nem tudtam ráhangolódni ez vajon hogyan lehetséges?

Tudtam, hogy ő a barátnőm, de mégis az illata miatt a testem úgy reagált, mintha mégsem ő lett volna...

Sem előtte, sem utána nem volt ilyen gond, de akkor fejben mégis volt egy olyan érzés, mintha nem ő lenne, kicsit furán hangzik, hangulatom is lett volna hozzá, de emiatt mégsem jött össze a dolog...


A fordítottja már volt korábban más lánynál, hogy a testem nagyon kívánta, de agyban mégsem volt meg az a "de megdugnám" érzés, mert nem a barátnőm volt (akkor egyedülálló voltam), pedig azt a lányt meztelenül masszíroztam (csak ő volt meztelen).

Tehát agyban tudatosan nem akartam semmit a lánytól teljesen nyugodt tudtam maradni.


Miért lehetett ez a dolog az illat miatt?

kicsit olyan érzés volt inkább, minthogy "nem csalhatom meg a barátnőmet"...de közben ő volt a barátnőm...fura volt...


2017. márc. 4. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez nem tudatalatti.. teljesen tudatos, párt is igy választunk:D nekemis volt olyan h amugy iszonyatosan jóvolt vele lenni, jó társaság, jó szerető, belémszeretett, de azonnal nemet mondtam.. igen, fura szaga volt, később kiderült h autoimmun betegsége van, amitől csipősen édes a szaga, és ugye immunrendszeri egyezés is kell ahhoz h vele legyél.. mikor házasok emlegetik h 'a szagát sem birom" az megvan?
2017. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit szoktál szívni?
2017. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

:D haha, férjek gyöngye, Te... :)

Azt kene kipróbálni h mi lenne ha egy ismeretlen lány a baratnod tusfurdojet hasznalna. Akkor menne..?

2017. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1:

volt a bőrének egy illata amit akkor nem éreztem, ez a tusfürdő máshogy hatott nála vagy nem tudom :)

nem betegség meg hasonló :D


#2:

levegőt :D


#3:

nem, mert nem a tusfürdő itt a lényeg, hanem a bőre illata szerintem, mármint használt több fajta tusfürdőt, de éreztem a bőre illatát valamennyire, de ez a tusfürdő után nem éreztem az "ő illatát"...

és inkább emiatt lehetett ez, de fura volt...

2017. márc. 4. 22:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Én nem vagyok ilyen széplelkű mint te. De talán hasonló volt a dolog. Barátnőm szőke, hátul copf-ba vagymi hajú lány. Fodrász. Egy nap piros hajjal jött hozzám, meglepetésként. Befestették a kolégái csak úgy mert jó ötletnek tűnt. És nekem olyan volt mintha egy másik nő lenne. De én nem idegenkedtem hanem rögtön arra gondoltam, hogy de király most ezt a tök jó piros hajú csajt fogom ma megdugni? Az nagyon odab.sz. Többször is elbizonytalanodtam mert amikor ránéztem mindig a szokatlan fogadott. De aztán megtörtént és tényleg olyan volt közben is mintha új barátnőm lenne. Nagyon sokáig tartott amig hozzászoktam akkor mondtam hogy fesse zöldre.
2017. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te komolyan az exeiden rágódsz??

Elég unalmas életed lehet...

2017. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6:

saját magamon rágódok, hogy mit is szúrtam el és min kellene változtatnom...

nem vagyok valami jó hangulatomban és ilyenkor a saját hibáimat próbálom feltárni, mert magam miatt tartok ott ahol...és ilyenkor jönnek ilyen kérdések pl, de ezekre nem tudom a választ

2017. márc. 4. 23:04
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Akciós Fa tusfürdő és Somat mosogatószer ugyanitt eladó.
2017. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!