Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, szerintetek nem zavaro...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, szerintetek nem zavaro ez a barna folt a fenekemnel?

Figyelt kérdés

[link]


Meg gyerekkoromban lehorzsoltam valahogyan es azota ilyen maradt, engem nagyon zavar :s titeket sracok nem zavarna ez?



2017. márc. 4. 10:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre vmilyen tetoválás a tudományos szó, most nem jut eszembe. Úgy keletkezik, hogy a bőr megsérül és kosz meg egyéb darabkák ragadnak bele és begyógyul, mint egy hagyományos tetoválás, csak nem tintával, de ugyanúgy lézerrel szokták eltávolítani. Nekem is volt ilyenem a hátamon, miután elestem motorral és eltüntettettem, mert tényleg nem szép. Ha nagyon zavar, nézz utána ennek a lehetőségnek vmi kozmetológusnál, bőrgyógyásznál, vagy esetleg tetováló szalonban.
2017. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem is a Te fényképed! Nem is téged ábrázol!
2017. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
10-es, szerintem is egy langyi pasinak a fosója.
2017. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Valami olyan kép, ahol rendesen látszik esetleg?

Csak az egyik fele ilyen? Én megpróbálnám fehérre nyalni, lehet sikerülne. :)

2017. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%
Ez elég gusztustalan.
2017. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nem írta a nemét, bár ha "fiuknak/sracoknak" szánja a kérdését, s Hetero kategóriában van, akkor elég nagy paraszt vagy kérdező
2017. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Undorító.
2017. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bakker, szerintem ez egy férfisegg. Szépen fejlődünk, ha a homik így ugratják be a hetero srácokat ebben a kategóriában. Kimentem hányni. 30/f
2017. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!