Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akar szexelni soha,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar szexelni soha, mindig talál kifogást, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 honapja vagyunk egyutt es 1 honap utan fekudtunk le 1x. Azota vagy megjott neki vagy azert nem akarta mert felt h terhes mert kesett a menstruacioja vagy tanult vagy nem ert ra. Most lenne alkalom erre neki nincs kedve hozza mert faradt. Pedig nem most van a tali hanem kesobb de mar most nincs kedve. Ja meg beteg is kicsit. Oke. Egyazer szexeltunk akkor 3x jutott a csucsra es azt mondta isteni volt.. akkor se kellett csinaljon semmit es ugy elvezett. Mi ez? Miert nem akar? Lehet valakije mellettem? En 21f o 19l.

Bocs az irasert telefonrol vagyok.


2017. márc. 3. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebből hamarosan Y lesz
2017. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira mégsem voltál jó ezek szerint :-D ... De egyébként egy nőt fel kell izgatni és akarni fogja. Ezt lehet szavakkal, gesztusokkal, bókokkal, figyelmességgel. De mondjuk nem úgy, hogy megkérdezem, hogy akkor most akar -e szexelni :-D
2017. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi Y?
2017. márc. 3. 13:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj már kedvet ennek a kislánynak hozzá.

Mit vársz? A miért nem d☆gunk most?- tól kevés nő jön izgalomba. Nekem az is elég ha a pasim úgy néz rám. Tanulj meg úgy nézni...ok? :)

2017. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Y - komolyan nem érted?! :D


Egyébként attól, mert rámászol nem feltétlen akarja is.

A párom is leteper, de előtte már a pillantásával, a mondataival, a simogatásával teljesen beindít, szóval bármikor közeledhet, mert én is kb. fél perc alatt ugyanúgy kívánom, mint ő.

2017. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Legyél vele türelmes. Ha egyszer megjött neki azalatt az egy hónap alatt, az mínusz egy hét eleve. A terhességpara, ha "megalapozott" mert késik neki, nagyon durva, akkor megértem hogy nem akar szexelni. Nekem is volt egy terhességparám, több mint két hetet késett, teljes pánikban léteztem és eszembe se jutott volna szexelni.

És igen, nem minden lány működik úgy hogy a "figyelj, dugunk ma?" kérdésre már fel is izgult. 18L

2017. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!