Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy fiatal lány nem hord melltartót, mert neki úgy kényelmesebb?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 10:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Volt egy időszak amikor melltartó nélkül járkáltam, mert így kényelmes.

Aztán jött az osztályba még egy lány aki így járkált és nem volt nagy melle, de néha amikor dudorodott a mellbimbója (nem rakta ki a melleit amúgy) tényleg beláttam hogy azért ehhez bátorság kell, mert nagyon kihívó. Persze a fiúk azt fogják mondani hogy ne hordj (már innen látszik hogy azért, mert őket ez izgatja), de én mint leszbikus lány azt mondom hogy hordj inkább sportmelltartót. Ha jót választasz olyan mintha nem lenne rajtad semmi.

2017. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Eléggé lelombozó, ha valakinek szépen gömbölyödik a melle és nincs rajta bimbó.

Van értelme elcsúfítani a szépségedet?

Mondjuk ahhoz mit szólnál, ha a füled csücskét kötelezően vissza kellene hajtanod és egy kis ragasztószalaggal leragasztani?

Mert ez kb. ugyanaz.

2017. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Lool, nagyon nem az. Nekem tartós jó tenyérnyi melleim vannak, nem túl kényelmes, de hordok melltartót, mert ha sétálok (tartanak,nem lógnak) akkor szépen beremegnek. És mivel már így is k*rv@ sokan megnéznek az utcán, nem szeretném még magamra hívni az emberek figyelmét. Nem öltözök kirívóan, egyszerűen ragadnak rám az emberek/nők szemei.

Meg én is csak arra tudnék koncentrálni. De itthon nem hordok.

2017. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!