Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit szólnátok ahhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ahhoz ha egy fiú ismerősötökről kiderülne hogy a képeitekre maszturbál?

Figyelt kérdés
Pl. Osztálytárs, munkatárs vagy egy haver?
2017. febr. 23. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Neked milyen lenne, ha a te személy igazolvány kepedre vernèm ki ???

Te beteg vagy baz-dmeg, hogy lehetsz ilyen retardált?????

2017. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Imádkoznék, hogy a férjem meg ne tudja... az ő érdekükben. Én meg meglepődnék...
2017. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hidegen hagyna.. Bár gusztus kell hozzá.. :D
2017. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lány vagyok, de leírok egy érdekességet. Volt egy lány, akire anno jópárszor kivertem. Ma pedig ő a feleségem. Van amikor bizony el lehet érni. :D 27/F
2017. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez nem sűrűn érint, így hát szóba se hoznám, mert mindkettőnknek kínos lenne. Otthon, mindenki arra maszturbál, amire csak akar.
2017. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fakanál
2017. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Velem ilyen sose fordul elő, mert hálistennek úgy nézek ki mint egy fiú :DD


18/L

2017. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Beles zarnék egy dobozba a tetején a fényképemmel és elpostàznàm neki
2017. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
volt ilyen, de nem érdekelt.Nem szexkép volt, csak egy egyszerü profilkép.
2017. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Életemben egyszer, először találkoztam egy pasival, munka kapcsán. Utána két évig nem, de facebookon tartottuk a kapcsolatot. Egy idő múlva bevallotta, hogy gerjed rám és imádja a képeimet. 200kmre lakott, egyszer pont arra volt dolgom és összefutottunk. Nekem nagyon izgató volt az egész, hogy ő a képeimre maszturbál, látszott is rajta, hogy mennyire be van gerjedve, állt neki kb az első perctől kezdve. Hatalmasat szexeltünk. Azóta is össze járunk néha, és nagyon nem bántam meg. :)


22l

2017. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!