Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom, ha egy férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, ha egy férfi?

Figyelt kérdés

Csak egyetlen egy éjszakát szeretne tőlem,nem pedig többet.

Milyen jelei vannak?

Mikre figyeljek?


2017. febr. 18. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Én férfiból vagyok, és azt gondolom, hogy a férfiak 90%-a úgy indul neki egy kapcsolatnak, hogy csak egyetlen éjszakát akar. Hogy lesz-e több is, az azalatt az éjszaka alatt dől el, illetve ami utána következik.
2017. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mi alapján dönti el,abból az éjszakán ,hogy lesz e több?
2017. febr. 18. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az első kommentelővel...Ennyi erővel minden nőnek le kéne feküdni azzal akivel randizik hogy a pasi eldönthesse akar e tőle valamit?

Amúgy jelek hogy nem igazán próbál megismerni,randi cím szó alatt magához hív fel mondjuk "filmezni",csak a bókolás meg a sablon nyálas szövegek mennek(ezzel minél hamarabb le akar venni a lábadról)

2017. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akar kapcsolatot, szerintem ezt nem tudhatod előre. Csábítottam már el úgy nőt hogy mindent megígértem aztán leléptem.
2017. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Férfiként úgy gondolom, hogy az ismerkedéskor dől el. Ugy értem ha az adott illető meg tud a személyiségével fogni, van benne valami megfoghatatlan plusz (érdekes,vicces...) ami teljessé tud tenni, azzal mindenképp el tudok képzelni egy tartos kapcsolatot, olyanért bármit meg is teszek. Vannak-e jelei? Hát nehéz megmondani, de talán az hogy nem egyből a szexre térek rá (vagyis nem az első alkalommal ill. záros határidőn belül), hanem kiváncsian figyelek rá, ki tudok én is bontakozni őszintén mellette, önfeledten tudok szorakozni, nem érdekel olyankor más, nem a telefonomat babrálom stb.

Én mindig öszinte voltam ilyen téren nem szoktam hülyíteni a csajszit ha egy éjszakára kellett azt mindig az elején tisztáztam, és korrektül diszkréten kezeltem az ilyen kapcsolatot is.

2017. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normalis esetben - ertsd: nem diszkobol.visznek haza, nem tinder randi ahol mar elmondtad hogy leszoktad nyelni... Stb. - szoval megismerjuk a masikat. S onnan tudod hogy nem csak megb@.sz eltunik, hanem van kedve, ideje, energiaja, kedvessege ahhoz hogy erdeklodik irantad.
2017. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4-es te is egy szemét ,d.nó vagy!! Remélem visszakapod!!
2017. febr. 18. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell kívánni, hogy visszakapja 4-eske. Ha neki ez hatalmas lelki örömet okoz.Egy boldog ember tuti van, az Ő.Azok a jelei,amit 4-eske írt, mindent beígér, hatalmas, nyál dumát nyom,mint a kisherceg,aki most ugrott le a lováról és előadja magát a legkirályabb pasinak.Ő szeremet keres,ő megtesz érted mindent, segít stb..
2017. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!