Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minőség vagy a mennyiség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minőség vagy a mennyiség?

Figyelt kérdés

Parommal heti 1-2x van szex, ami a közvélemény és a gyakorikerdeseken olvasható átlagos pároknál gyakori napi 10 szexhez képest kezdtem kevésnek tartani, gondoltam velünk lehet valami baj. Olvastam a neten egy cikket miszerint az átlagos aktus (előjáték nélkül) kb 7-13 perc. Szóval akik azt mondják h napi szinten akár több szex is van, azok ilyen "hosszu" menetekben gondolkodnak? Nálunk egy atlagos menet 1-2 óra, így dolgozó emberekként nem is tudom, hogy lehetne összehozni ezt napi többször.

Örülnék, ha megosztanátok velem a véleményeteket, tapasztalataitokat. :)

25/L



2017. febr. 18. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Inkább a minőség...
2017. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg az, hogy nektek megfeleljen! Mindenkinek más lehet az igénye, az az ideális, ha a tied és a párodé megegyezik vagy legalább összeegyeztethető. Ezen kívül semmi sem számít.

Nálunk is másfél-két óra egy aktus általában, nem is nagyon tudunk rövidebbet produkálni, de jó így nekünk. Szóval mi sem vagyunk együtt napi többször. Bár még nem élünk együtt és ezért nem is találkozunk minden nap, általában heti 1-2 alkalommal tudunk szeretkezni. De kielégítő. :)

2017. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
A minőség szerintem sokkal fontosabb. Ha nektek elegendő, kielégítő, akkor nem értem, miért kellene több!? A csak azért, mert más azt csinálja, hülyeség. Ha kielégültök, elégnek is érzitek, akkor nincs baj.
2017. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A ketto egyszerre. Mi 5 eve jarunk, 3 dvd lakunk egyutt, atlagosan minden masnap szexelunk. Olyankor vagy ketto 2-3 oras esemeny, vagy napi 5x fel oras kb. De meg elalvaskor is tudnank csinalni de mar hullafaradtak vagyunk es masnap meg egyetem. Sajnos

Nem tudom ezzel kisegitettelek-e.

22L

2017. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
eve *
2017. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Minőség ha ebbe a kategoriába sorolható ami jó esik és ahányszor !

Miért ne lehetne több például ha eltérően megkívánod többször egy nap mint máskor!

Nálam van úgy hogy 2-5 nap kimarad és utána reggeltől estig de maskor minden nap ha úgy alakul..

2017. febr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Ebben az országban mindenki reggeltől estig az ágyban hempereg... ezért csóró az ország, mert senki nem dolgozik. :D
2017. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk változó. Ha napközben együtt vagyunk és egész nap paràzson tartjuk egymást rövid,de kielégìtő aktust nyomunk le. 15-30 perc. Függ a felizultsàgtól.

Ha bolond napjaink vannak és hiányzunk egymásnak az összebújástól a végéig 1-1,5 is szokott lenni. A heti 3-4 összejön nálunk is. 40,34 évesek vagyunk.

2017. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minőség ÉS a mennyiség! Nálunk ez évtizedekig remekül bevált.

Ha csak ebédidőben ugrottunk haza egy gyors numerára, akkor természetesen nem lacafacáztunk órákig, még a ruhától is csak a szükséges mértékig szabadultunk meg. Hétvégén, vagy üres estéken pedig adtunk a romantikának rendesen!

2017. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!