Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti örülnétek neki ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti örülnétek neki ha egy nő análisan kényeztetni benneteket?

Figyelt kérdés
Nem felcsatolhatóssal hanem egy dildóval meg az ujjaival. Mit szólnátok hozzá?A páromon akarom kipróbálni.
2017. febr. 18. 08:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom nem engedi, pedig szívesen kipróbálnám. Nem akarja elhinni, hogy jó lehet ez neki. Pedig csak az egyik ujjammal szeretném kipróbálni, semmi vastagot nem dugnék be neki. :D
2017. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Aha. De jó lenne ha felcsatolhatóval is a magáévá tenne.
2017. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én bármikor csinálom a nőnek, de az taszít, hogy ő ott babráljon engem.
2017. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, ha lágy nyalintásokkal csapkodná a bemenetnél, izgatná, simogatná egy ujjbeggyel, kinyalná, ujjazná a fenekemet és közben verné a farkamat.
2017. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hogyne?! Jó ötlet színesíteni a szexuális együttléteket... És a fenék egy férfinak is erogén zóna.
2017. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a csajos durvább dolgokat is szokott csinálni :)
2017. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki! :)

És annak is örülnék ha felcsatolhatóssal dugna meg. :) De csak max olyan méretűvel, mint az én farkam. :)

2019. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszer éltem át az e fajta szexuális gyönyört és ha partnerem kapható rá biztos nem hagyom ki.
2022. szept. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!