Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM-ben jártas, domináns...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM-ben jártas, domináns férfiak, válaszolnátok légyszi?

Figyelt kérdés
Szeretném jobban megérteni, hogy ez nektek miért jó? Szerettek fájdalmat okozni, megalázni a partnert, de miért? Ha teszem azt, hogy összejöttök egy nővel, akár csak szexkapcsolat szintjén és mondjuk beleegyezik a jatékokba, nem sajnáljátok, hogy esetleg túl nagy fájdalmat okoztok neki, vagy hogy nagyon megalázva érzi magát majd? Vagy nem érdekel?
2017. febr. 17. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
engem izgatna a lányok megalázása:) vagy, ha ők aláznának meg engem. :) ez ilyen.
2017. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Például én szeretem a fenekelést főleg megkötözve, kapni és adni is. Először meg szokott lepni ha egy hölgy azt kéri hogy fenekeljem el igazán férfiasan, és közben is azt kéri hogy erősebben. De aztán megértem hogy ezt ő élvezi és teljesítem. Volt aki azt szerette volna hogy a melleire tegyek csipeszt, persze abból nem lett semmi mert amit én nem szeretnék kapni azt adni sem tudom. A fenekelésről meg vagyok győződve hogy élvezi aki kéri, ezért semmi kifogásom ellene. Ha én adom akkor nem megalázni vagy fájdalmat okozni akarok, hanem kérést teljesítek. Ő ezt élvezi. Bizonyára láttad a Titkárnő vagy a Szürke ötven árnyalatát. Fordítva is élvezni szokta mindkét fél, tehát ha a hölgy "kínoz". Ez ahogy mondják erotikus kínzás és nem a középkori inkvizíció. Minden közös megegyezéssel történik, sőt a BDSM játékosok jobban össze vannak kovácsolódva mint az átlagos párok, jobban megosztják egymással titkaikat és vágyaikat.
2017. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Te ezt nagyon félreérted. Itt nem arról van szó, hogy önző módon megkínozom/megalázom a lányt, mert az engem nagyon felizgat. Az legfontosabb dolog a történetben az, hogy ez a megalázás a lány vágya. Az én örömöm - még ha én is vagyok a domináns - csak másodlagos. Ha belegondolsz, az egész aktus, szeánsz, vagy nevezzük bárhogyan is, a lányról szól. Éppen ezért megbeszéljük, hogy pontosan mit is szeretne, megegyezünk abban, hogy meddig szeretne elmenni illetve mi legyen akkor, amikor olyat szeretnék tőle, ami neki már sok. Emellett mindennél jobban vigyázok arra, hogy ne törjem össze a lelkét olyan mértékben, amit már ő nem tud elviselni, vagy ne okozzak neki olyan fájdalmat, amit már nem élvez. Ez a dominancia csak egy játék. Egy szerep, amit eljátszunk, egy vágy, amit megélünk. Nem embert akarok kínozni, hanem a vágyait akarom kielégíteni.


23/F

2017. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval!

40+ Ffi

2017. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
gondolom ugyan azért jó nekik, mint amiért egy lánynak jó, ha megalázzák, csak fordítva. ez a dolog mindkét félről szól, tehát normális esetben a lány ugyanúgy élvezi, mint a férfi, csak az érem két oldala. van, akinek ez nem jön be, de az még nem jelenti azt, hogy a BDSM rossz...ha közös megegyezésen alapul. Én lány vagyok, és számomra nagyon izgató. Az még izgatóbb, ha a pasi azért csinálja, mert ő is élvezi, és nem csak azért, hogy az én kedvemre tegyen
2017. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Ha esetleg éppen nincs erre partnered, csak szólj! Hátha... .!? ;-)

2017. febr. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

A bdsm nem feltétlenül szól a fájdalomról. Ez olyan, mint az ételek, mindent elég sok féleképpen el lehet készíteni. A bdsm is olyan, hogy van akit a fájdalom érdekel mert mazo és igenis élvezi, ha fenekelik, csipeszeket tesznek a bimbóira vagy a csiklójára, korbácsolják stb... De ezt nem feltétlenül kell úgy tenni, hogy félholtra verünk valaki, sőt...

Van akit a kiszolgáltatottság izgat, a megalázottság, hogy mások uralkodnak felette és azt tesznek vele, amit csak szeretnének.

Viszont egy normális férfi tisztában van a partnere határaival és csak nagyon minimálisan vagy egyáltalán nem lépi át azokat. A szex ezen formájának is az élvezet a lényege, hogy mind a két fél élvezze azt, ami történik, egyébként nem ér semmit az egész.

28/F

2017. febr. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Természetesen nagyon is érdekel, hogy túl nagy fájdalmat okozok-e neki, vagy túlságosan megalázom.

A bdsm mindkét fél élvezetéről szól de a Dom felelőssége hogy maximálisan odafigyeljen a szubra.. összeszokott pároknál persze elengedheti magát a Dom is, de egy friss ilyen irányú kapcsolatban oda kell figyelni nagyon.

Fontos előre tisztázni mik a határok és mi az ami biztosan nem fér bele, de közben is figyelni kell minden rezdülését hiszen ki van szolgáltatva. És legyen menekülőszó.

Persze az előre megbeszélt határok pont arra jók hogy azokat idővel át lehet lépni :) hiszen a bdsm pont az ilyen határok feszegetésétől lesz hosszútávon is izgalmas, így lesz több egy egyalkalmas szerepjátéknál.

Sajnos kevés Dom ér fel intelligenciában a minőségi bdsmhez és sok szub sincs tisztában a vágyaival. A legtöbben sajnos összekeverik a bdsm-et az öncélű erőszakkal, és ez sajnos nem tesz jót a megítélésünknek.

2017. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!