Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy igazi nimfomán lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy igazi nimfomán lány?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy mi a nimfománia de azt nem tudom hogy a valóságban hogy viselkedik egy ilyen lány. Biztos találkoztam is már nimfomániással de nem tudom hogy párkapcsolatban ez hogy nyilvánulhat meg? Éjjel-nappal akarja vagy hevesebb a szokásosnál ? stb.

2017. febr. 17. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tisztában vagy vele, akkor tudod ugye, hogy az egy kényszerbetegség, amit kezelni kell. Gyakorlatilag egy pszichiátriai beteg az ilyen személy, tehát aszerint kell vele bánni.
2017. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én olyannal találkoztam, aki olyan, mintha be lenne speedezve, meg kicsit zavart éreztem az erőben, amikor dumáltam vele.


Meg olyannal, aki teljesen normálisnak tűnt, átlagosnál magasabb volt a szexuális kisugárzása-vágyai, stb.. viszont lelkileg volt kissé labilis, vagy inkább flusztrált, meg ilyesmik és valszeg' annak meg azért nem sikerült még az orgazmusa, mégha baromira is vágyik rá.

2017. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bennem van egy kevés, de nem vészes. Az orgazmus nem elégít ki, miután elmentem még jobban kívánom a szexet és még több orgazmust akarok. A következő egyre gyorsabban jön, persze nem magától :)) Bőven 100 felett a rekord. Ha lefürdöm, megmosom magam kicsit hidegebb vízzel lent akkor az segít hogy "normális legyek".
2017. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És a partnered hogy bírja a csillapíthatatlan vágyat? Ha nincs partnered te hogy bírod?
2017. febr. 17. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Akkor ott van a kezem és a mű barátaim... De én nem vagyok igazi nimfomániás, ha arról van szó hogy extrém helyen megkívánjuk egymást és csak pár percünk van akkor nem kapok hisztirohamot ha nem elégültem ki. Annyi hogy orgazmus után le kell hűlnöm.
2017. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Extrém helyen hogy hűtöd le magad?
2017. febr. 18. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!