Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Műpéniszek nyalogatása mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Műpéniszek nyalogatása mennyire káros?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy műpéniszt orális szexre. Csókolgatnám, nyalogatnám, "leszopnám" meg ilyenek, de nem tudom, az ezeken használt festék és maga az anyaguk (szilikon, műanyag stb.) nem káros-e ilyen jellegű felhasználáskor.


A tisztítása persze alap, de játék közben szájon át nem oldódhat ki valami ezekből?



2017. febr. 16. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy káros lenne, (ha minőségit veszel), hisz gondolj bele: "ott lent" is kb hasonlóan fel tudnak szívódni az esetleges káros anyagok. Azaz:a gyártók tuti odafigyelnek rá.
2017. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, ez valószínű lehet, hogy azért odafigyelnek. Köszi a választ!
2017. febr. 16. 19:16
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Bennem nem csalódnál! Eddig én is csak csalódtam a nőkben!
2017. febr. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%
Gondolod, hogy az jó gyakorolni? Semmiféle visszajelzést nem kapsz tőle, hogy mikor csinálod jól, mikor csapnivalóan. Válassz inkább olyan brét, aminek fityeg valaki a másik végén.
2017. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!