Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lankadok le szex közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lankadok le szex közben?

Figyelt kérdés
Miért történik ez velem? többször előfordult más csajokkal és hozzátenném hogy elég komoly nőkkel.. 23vagyok.

2017. febr. 15. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet stressz, megfelfelési kényszer, rejtett dolog ami téged izgat, de hiányzik. Sajnos mi nem tudhatjuk, inkább szakemberhez ellene fordulni.
2017. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Homár vagy
2017. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Impó vagy.
2017. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Béna vagy!
2017. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Első jól írja. Bár én lány vagyok, de hozzátenném még azt is , hogy a fáradtság is közrejátszhat. A megfelelési kényszer, főleg hogyha egy nagyon bomba csajjal vagy, esetleg átfuthatnak az agyadon olyan gondolatok is,hogy elég jó vagy-e neki,jól csinálod-e , esetleg mással jobb volt neki.

Ne stresszelj rá nagyon,persze ezt így könnyű mondani. ☺

2017. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

1es vagyok. En is lany vagyok...es kiegeszitenem azzal h azert se az itteni valaszokra adj mert ezek meg eldgukbe nem lattak pucer not elobe es irigyek h te igen. Es ezektol csak benabbnak erzed magad folosen

Biztos nincs nagy baj de egy doki okosabbakat mondana

2017. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Igen, a többi kedves hozzászólónak biztosan mindig úgy áll,mint a cövek. Biztosan soha nem fordult elő velük ilyen. Ők igazi csődörök.

( irónia volt ☺ )

2017. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem ritka probléma, erektilis diszfunkció a neve (ED). Ha pszichológiai eredetű oka van, ahogyan #1 nagyon jól mondja, akkor van rá gyógyszer, amellyel a rossz reflexet egy jó feltételes reflexszé lehet változtatni.

Azonban van egy alapelv: a szenvedélyes szerelem a legjobb gyógyszer a potenciazavarokra.

Milyen kapcsolatokban fordult elő nálad ez a lelankadás?

2017. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy az én csajomon dolgozol éppen. :)
2017. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7: Igen, bármikor áll, amikor úgy akarom és nem, nem fordult még elő ilyen :-P

42/F

2017. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!