Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok belemennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok belemennétek?

Figyelt kérdés
30 év körüli hölgyek belemennétek egy laza kapcsolatba egy 20 éves sráccal?

2017. febr. 12. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2017. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Első körben nem... de, belegondolva, izgalmas lenne elvenni a szüzességét (ha az lenne).


De ez csak fantázia...nem mennék bele.

2017. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Számomra ez a kategória még az éretlen kategória. Én nem tudnék olyan férfiként tekinteni egy 20 éves srácra, hogy erős vonzalom alakuljon ki bennem iránta. És ezzel most nem akarlak megbántani, mert persze ettől lehetsz jó fej, meg vonzó, csak nem nekem. Meg aztán mindig is a férfias férfiakra buktam, tehát nekem mindig is idősebb pasikkal volt dolgom, úgyhogy párkapcsolatban élek, tehát nem ismerkedem, de ha egyedülálló lennék, akkor az alsó határ valahol 25 évnél lenne. Attól fiatalabb pasira nem tudnék férfias férfiként tekinteni. Inkább egy kis srácként.
2017. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem kell éretlen kisfiú!!
2017. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Te huszonévesen éretlen kislány voltál?
2017. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 gondolkozz már egy 30éves nő,hogy mutatna egy 20 éves fiúcska mellett??!

Gázul.

2017. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, tanárnénit nem szeretnék játszani. Egyébként szexuálisan kielégítetlen maradnák . Egy húsz éves még gyorstüzelő . Én az idősebb tapasztalt férfiakat szeretem , akire fel lehet nézni . Közös programokhoz kirándulásokhoz hogy néznék ki egy éretlen fiúcskával , aki még társaságban mozogni sem tud ,"'égő lenne nekem" .Remélem nem bántottalak meg kedves kérdező .
2017. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!