Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 4 ujjam befér miközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 4 ujjam befér miközben ujjazom magam, akkor tág vagyok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 18:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

drágám ha ujjazol a gyűrűd vedd le mert sérti a pun.c,i.mat.

az nem a gyűrűm hanem a karórám. :-o :-( :-D ;-)

2017. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Undorító vagy. :D
2017. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
Nekem volt egy barátnőm, aki igényelte a nagy dolgokat, hamar felcsusszant az öklöm is a puncijába. Ő szülés után állítólag gésagolyókkal edzett, így mikor kivettem az öklöm, majd bedugtam a farkam, szűk volt. Jah, és nem használtunk síkosítót, ő mindig tocsogott a nedvességtől, meg én is nyaltam, mint egy tacskó kutya, sokszor, és sokáig öklöztem a punciját. Élvezte nagyon!
2017. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Sztem jó tág lehetsz.

Nekem 2 már fáj, dehát valaki sok sok pasival lehetett az évei során.:):)

2017. febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
En benyomnám neked az öklöm
2017. febr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

#14:

Marhára nem a pasik számától függ. Egyrészt rugalmas, visszaáll (hármat szülttel is találkoztam, aki szinte fájdalmasan tudod szorítani). Másrészt a te két ujjacskás puncidon is ki fog férni egy 3,5 kilós gyerek: azaz azt is ki lehet tágítani rendesen ;-)


De egyébként, ha valakinek volt mondjuk 10 partnere 5 év alatt, mindegyikkel szexelt 10x, az 5 év alatt 100 aktus. Mondjuk neked van egy állandó partnered, akivel 5 éve együtt vagy és átlag 3 naponta szexeltek (én átlagban naponta, de vegyük le a menstruációs időket, betegségeket, távollétet stb.) Így 5 év alatt 365/3x5=608 alkalommal jár farok a puncidban. Ezek szerint matekból sem vagy okos, ha a pasik számához kötöd, hogy kinek mennyire tág a hüvelye ;-)

2017. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Eléggé tág vagy.
2017. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kedves 16-os.

Köszönöm a kioktatást, ezt mind tudtam és a matematika tudásommal sincs baj, 4,5-ös átlaggal szerintem buta sem vagyok. De ezek csak jegyek,van mögötte tudás, hidd el. ;)

Nos, a lényeg, hogy honnan veszed, hogy ő ennyivel volt, ez csak feltételezés. Ha minden nap más típusú farkinca jár a puncijában bizony széjjelkefélik.

Aki élete során egy vagy két pasival volt, az jó szűk marad. De ha több pasival fekszik le, akkor ugyebár tágul,mert nem egyforma vastagságú senkinek sem a hímvesszője. Úgyhogy szetintem nem én vagyok a butus, hanem te! Én itt befejeztem :)

2017. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#18: Jobb is, ha befejezted, mert bioszból és anatómiából csúfosan megbuktattad magad ;-)
2017. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem voltam sok pasival, főleg nem minden nap mással és nem olyan régóta élek nemi életet.
2017. febr. 11. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!