Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kaptatok már olyan üzit, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptatok már olyan üzit, hogy "álmomban veled 💑 szeretkeztem és elélveztem (de az már valóságban) "? Nem a barátom, sőt én nem vagyok egyedülálló.

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 22:19
1 2
 1/14 anonim válasza:
22%
Igen álmombam szexeltem ès arra riadtam fel hogy elèlveztem. Van ilyen ez nem ritka. Pasiknál szokott sürüebben előfordulni. Nálunk csajoknál is van de szerintem nem olyan gyakran.
2017. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedülálló es valaki álmodni merészelt veled?? Ez botrány!!
2017. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak barátok vagyunk és évfolyamtársak az egyetemen. 🏫 Sosem lépnék félre, de azért imponál, hogy más is nőként tekint rám.
2017. febr. 6. 22:40
 4/14 Spiritrobber ***** válasza:
100%
Én azért nem vennék rá mérget, hogy számára is csak szigorúan barát vagy ;)
2017. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Álmodtam már csaj barátommal nem egyszer, de én nem írnám ez meg neki. Neki is van barátja, meg értelmét se nagyon látnám. 23/F
2017. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam, többször, fincsi leányka koromban. De elég vén vagyok már...:)
2017. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

#3:

Férfi nő barátság nincs! :-D :-D Te csak azt hiszed, hogy barátok vagytok ... Annak ellenére, hogy mint látjuk bizonyítja is, hogy ez nem úgy van, ahogy te gondolod ;-)

2017. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ehh, igen... :D
2017. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, volt. Volt osztálytársammal álmodtam ilyet még régebben. És akkor megirtam neki, ő ezt bóknak vette. Rá egy hétre találkoztunk és véletlen szexeltünk.

F

2017. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok nagy jós de amikor dugni fogtok (mert fogtok) azért jusson eszedbe a jó öreg Spleen professzor ;)
2017. febr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!