Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az ha napi 2-3szor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha napi 2-3szor masztizok? Nem sok?

Figyelt kérdés

És amikor már fel vagyok izgulva olyan dolgokról fantáziálok ami egyébként nem izgat.

20/l


2017. febr. 4. 12:23
 1/6 RRR ***** válasza:

Az,hisz biztos nincs rendszeres nemi életed .

Amikor meg elönt a kéj,persze ,hogy elragad a képzeleted.

2017. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a sok. Szerintem egy szexuálisan túlfűtött nő vagy és ennyi a történet.
2017. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem sok. Bár ha dolgozom, nincs időm ennyire (férfi vagyok, mielőtt privát üzenetekkel elárasztanak). 20 évesen valószínű több időd van erre is. Az viszont érdekes, ha olyan dolgokról is fantáziálsz olyankor, ami nem izgat.
2017. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben normális.Annyiszor nyúlsz magadhoz,ahányszor kedved tartja.Ha ezzel örömet szerzel magadnak,csináld kedvedre! /l
2017. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
nagyon nem normális, pszichológushoz kellene fordulnod, komoly segítségre van szükséged (én nem engednélek emberek közé)
2017. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A kedves utolsóra ne is figyelj :D Amíg örömöt okoz, és nem megy a napi tevékenységek rovására, addig nyugodtan :)
2017. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!