Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb olyan lány aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb olyan lány aki kívánja a szexet, miért megy bele nehezen?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Gátlásosak, talán. (magamból kiindulva)
2017. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
A lányoknak egy kicsit kéretni kell magukat. Úgy illik.
2017. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ szerintem, hogy milyen kapcsolatban vagyok a fiúval. Hiába kívánom a szexet, nem fogok csak úgy lefeküdni valakivel aki szembejön. :D Ha pedig kapcsolatban vagyok, akkor azért várnék vele 1-1,5 hónapot, mert addig úgyis sak ismerkedünk. Talán akokr lehetne előbb valami, ha előzetesen ismertem a fiút.
2017. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ahhoz, hogy őszintén bele tudjuk vetni magunkat, bizalom kell. Tehát ismerni kell az illetőt már egy ideje, biztsonak kell lenni a saját érzéseinkben és az övében.
2017. febr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert általában nekem többről szól, szóval én ha nem vagyok szerelmes, nem tudok szexelni. szeretnem kell azt az embert, akivel eljutok odáig. ha nem szeretem, akkor szex sincsen. szóval azért biztosnak kell lenni benne. egyéjszakások kilőve nálam. pont ezért. a legtöbb lánynak szerintem kell érzelmi háttér a szexhez.
2017. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!