Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ránézésre megállapítjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ránézésre megállapítjátok, hogy egy farok hány centi hosszú, vagy milyen vastag? Mennyire jó a szemmértéketek?

Figyelt kérdés
Privátban vélemény? Kort is írjatok.
2017. jan. 30. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Persze, tized milliméter pontos tolómérővel a szemükben mászkálunk és, ha valaki nem üti meg a mércét, elhajtjuk...


Ekkora hülyeséget...


Hányszor, de hányszor leírtuk már, hogy nem mindenkinél mérvadó a hossz és a vastagság...egyéb dolgok pl. technika, odafigyelés sokkal fontosabb.

2017. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyet csinálni mert nem a méret a lényeg hanem a teljesítmény
2017. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudják megállapítani, inkább csak szemmérték. Páromról látom főleg ha lát képen/filmben egy farkat. Én pasiként kb tényleg centire megmondom mekkora, ő teljesen mellé lő, de ez főleg azért, mert egy vékony pasin óriásinak tűnik, míg egy 100 kilós izmosnál már kevésbé.

Azt viszont meg tudják mondani, hogy kicsi, nagy vagy éppen jó méret.

2017. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Soha életemben nem fordult még velem elő olyan, hogy ránéztem valaki farkára és elgondolkodtam rajta, hogy "hmm... vajon ez 13 centi lehet... vagy esetleg 14...? ó, de kár, hogy otthon hagytam a vonalzómat!" Ezen az egész méret témán csak ti pasik lovagoltok ennyit!!


30/N

2017. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megágálapítsam akkor küld! :)
2017. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!