Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, ha óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha óvszert használva hamar eltűnik az erekció?

Figyelt kérdés
Ha óvszert használok sokkal nehezebb izgalomban maradnom, hamar elmegy a "lelkesedés". A kondom méretével nincs baj, viszont egyszerűen nem érzem a barátnőm rendesen így. Tudtok tanácsot adni, hogyan lehet óvszerrel érezni a férfinek a szexet, illetve tartósan állva maradni?

2017. jan. 28. 19:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval hiába kívánom a barátnőm, 5 perc után már kb lekonyul. Korábban tablettával védekeztünk, akkor nem volt ilyen probléma, viszont szeretném ha barátnőm az egészsége érdekében tartana egy kis szünetet, ezért jött az óvszer ötlet.
2017. jan. 28. 19:46
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

vegyél egy csomo gumit, és otthon recskázz gumiban sokat, hogy szokja a cerka.

nekem ez anno segített.

2017. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy szexpartnerem ha gumit huzott lekonyult rögtön semmire sem mentünk.
2017. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, gumiban nem megy.

Van tabletta, spirál, stb., de el is köttetheted magad.

2017. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
minél vékonyabbat és természetesebbet vegyél, menj be szexshopba, ott tudnak neked segíteni
2017. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!