Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Milyen gyakran fantáziál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen gyakran fantáziáltok erotikus dolgokról? Lánybarátról is fantáziáltok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha mondjuk van egy lány, akit szívesen megfektetnétek, de csak barátok vagytok, róla fantáziáltok? Vagy ezt vissza tudjátok fogni, mert tisztelitek a lányt? (És mert tényleg fontos nektek.) Vagy ettől függetlenül simán képzelegtek róla is? Annak van jelentőssége képzelgés szempontjából, ha tudjátok, hogy a lány is vonzódik hozzátok? (A kérdés elméleti, tegyük fel, hogy tényleg barátok akarnak maradni, vagy valami miatt csak azok lehetnek.)

2017. jan. 27. 22:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Minden nap. :D
2017. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Állandóan
2017. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki, bárkire tudok gondolni szex, vagy maszturbálás közben. Haverok barátnőire még inkább, mert az tiltott gyümölcs. Az agyamba nem lát bele senki, úgyhogy nem is fáj senkinek. 35/F
2017. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Oh én is... Előkapom este és mehet a mandulaa.. Xd 13/F
2017. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Most is
2017. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát néha.. De olyankor játszok is a kukimmal xdxd 14/f mostanában többször áll és muszáoy elintézni magamat.. Mert suliban is sokszor áll és már észre vette havero. Is mikor tesin felüléseztünk és számolta nekem . nekem meg elkalandozott a fantáziám :/ de mondta hogy nyugi mindenkivel meg esik néha hogy áll.. Xdxd
2017. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A legjobb barátom lány. Egy módfelett dekoratív lány. Rengeteg dolgot szexinek tartok benne/rajta. Ám ennek ellenére szexuális fantáziákban egyáltalán nem szoktam szerepeltetni. Úgy érzem degradálnám azzal, hogy kiverem rá vagy bármi ilyesmi. Ahogy írod, tisztelem ennyire.


25f

2017. szept. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem szinte csak lánybarátaim vannak, de soha nem jutna eszembe rájuk gondolni maszti közben. Pedig top 10 a nagy részük. Csak a barát az barát.
2017. szept. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!