Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Választ tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Választ tudnátok nekem adni rá, miért csinálják ezt a nőtársaitok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves srác vagyok. A kérdésem az lenne, (ám választ nem hiszem, hogy kapok rá) hogy miért van az, hogy manapság bárkivel beszélek vagy itt amit olvasok, vagy hallok sztorikat, azok alapján azt szűrtem le, hogy nem csak én vagyok így. Na szóval, ha valakivel beszélgetek/ismerkedek tegyük fel Juliskával, és elmegy olyan irányba a beszélgetés..és megkérdezi, mekkora vagyok ott lent. Erre jön az őszinte válaszom (fogalmam nincsen, miért jó a pasiknak, hogy nagyobbat hazudnak, én azt tapsztalom, hogy ez marhára nem előny manapság), hogy 22/~5. Két lehetőség van: a, nem hiszi el -> ha megmutatom, akkor életbe lép a b, nem elég a méret tudni kell használni. Könyörgöm, én is mondjam, hogy nem elég a szàj, tudni kell sz*pni? Teljesen egyértelmű..fölösleges kötekedés, ami nem is érdekelne, ha nem venne el azonnal a kedvem a nőtől (hacsak nem poén, de sajna az 100/1) és ha a sok ilyen miatt nem vette volna át már a nők lassan több mint fele, hogy "ha nagy van neki, akkor vagy hazudik, vagy nem tudja használni". Az eddigi partnereim kivétel nélkül imádták velem a szexet, volt akinek rendszerint 3-4 orgazmusa volt, akár orálisan, akár hüvelyi. Ezt nyilván nem fogom bizonygatni ismerkedésnél, mert az meg milyen már.. Szóval a kérdésem az lenne, miért van az, hogy manapság a nők nagy része úgy van vele, hogy akinek nagy az biztos béna, vagy hazudik vagy mindkettő? Köszi a választ és ha végig olvastad ezt a regényt azt is. :) További szép napot nektek! Kort és nemet írjatok légyszi. :)

2017. jan. 27. 07:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem kérdeztem még pasit a méretéről. Tök fölösleges viszont ha valahogy felmerülne és leírnád a méreted lehet elmerengnék azon érdemes e összefutnunk. Nekem nem nagy hanem óriási lennél mindegy mekkora lepedőakrobata vagy. Sokakban szerintem szintén ez a gondolat merül föl mert ezzel a mérettel könnyebb fájdalmat okozni mint örömöt. Legalábbis én így látom. Ettől még elhiszem hogy jó vagy csak ismerem a határaimat.
2017. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, csomó lánnyal beszélek, néha vadabb dolgokról is, de soha nem kérdezik.
2017. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Missi_Key ***** válasza:
Milyen az az orális orgazmus?
2017. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

tipp: ne kezdj olyan csajjal, aki egyből a farokméretedet firtatja.

problem solved.

2017. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Soha a büdös életbe nem kérdeztem meg senkitől, hogy mekkora neki odalent. Mert nem is érdekelt.

Ha alapvetően megvolt a vonzalom és eljutottunk odáig, akkor meg kiderült. Nálam soha nem a méret számított, hanem hogy milyen az illető maga, hogy hogyan áll hozzá a dolgokhoz és hogy törődik-e a testemmel, hogy foglalkozik az én élvezetemmel is.

Ha ez megvolt, akkor tök mindegy volt, hogy 14 cm volt, vagy 19 cm.

Szóval talán ne olyan lányokkal kezdj, akinél ez a központi kérdés, hogy mekkora az akkora.

29N

2017. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!