Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy reagáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagáltok arra, ha egy srác ismerősötöknek feláll rátok?

Figyelt kérdés
Kicsit kellemetlen helyzetbe kerültem kedden. Mentem vizsgázni, és találkoztam egy olyan lányhaverommal, aki nagyon tetszik. Elképesztően csinos volt, és amikor köszöntem neki puszival, akkor hát megmozdult a gatyámban valami. Öltönynadrág volt rajtam, ami testre simuló, és szerintem észrevette. Ő egy kicsit mosolygott rám, én baromira zavarban voltam. Ti ezt hogy élitek meg? Zavar, vagy esetleg még jól is esik, hogy ennyire bejöttök az adott srácnak? 21/F

2017. jan. 25. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hízelkedő.. De nem foglalkozom vele.. 23 L
2017. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, sőt tényleg hízelgő, jóleső érzés. (Bár ez embertől is függ. Ha alapvetően utálnám azt a valakit...undorítónak találnám.)
2017. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon jó viszonyom van a lánnyal, ezért is érintett kicsit kellemetlenül a dolog, mert nem azért vagyok vele jóban, mert dögös, hanem mert nagyon rendes, és normális. Viszont a hormonoknak meg nem tudtam parancsolni.
2017. jan. 26. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!