Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szeretitek kézzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek kézzel kiverni egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Pl olyan helyzetben, hogy találkoztok, és ti nem is kaptok viszonzást, legfeljebb csók és tapi van, és kiveritek neki. Tegyük fel még nem vagytok olyan kapcsolatban, és nem engédnek többet, ezért nem lehet más. De ha csak ennyi van, az nektek is élvezetes, szivesen csináljátok? Örültök neki ha megtehetitek, vagy inkább nem csinálnátok ha választani lehet? És ha igen, akkor milyen viszonyban kell lennetek a fiúval, kivel tennétek meg? Elég ha tetszik, vagy komoly kapcoslat, szerelem kell hozzá?


Azért kérdezem, mert ismerkedek egy lánnyal, és mást nem akart még, de ezt azt mondja szivesen csinálta, és máskor is legfeljebb ennyi lenne. Nem tudom hogyha csak rajta múlna akkor szivesebben csinálná vagy nem.



2017. jan. 25. 17:24
 1/7 anonim válasza:
52%
Én fiú vagyok, de lehet nem csinálják szivesen, mert én szeretnék találni lányt aki 10ezerért csinálná nekem, akár rendszeresen sokszor is, és minden alkalommal adnék annyit, de még ennyiért sem találok.
2017. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Aki már az ismerkedési fázisban ezt megteszi (vagy megtenné), az nem barátnőnek való. Javaslom, keress egy párkapcsolatra érdemesebb lányt.
2017. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem vertem meg ki senkinek
2017. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

nem, szerintem megalázó. barátomnak néha csinálom, ha nem akarja, hogy abbahagyjam. ilyenkor nem tudom előre, hogy nem lesz szex, de leírható veszteség.


a szex előtti bármi másban nem hiszek, mint anál, szopás, fszverés. hol az én részem akkor?

2017. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Korrekt lezárása az elso randinak a kocsiban ha a pasi fizette az italt
2017. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem is teljesen jó ez így, nemtom kinek mi a baja vele
2017. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem most 18 évesen ez az első barátom. Nem azért mert nem lett volna alkalmam,egyszerűen várni akartam vele..na de a llényeg hogy én addig el semttudtam képzelni hogy kiverjem egy fiúnak. 5 hónap után viszont még is megtettem és szívesen, azért mert neki örömet szereztem vele. Nekem pl szerelem kell hozzá , anélkül nem csinálnám senkinek sem.

Az hogy neked most megcsinálta, nem jelenti azt hogy könnyűvérű ne érts félre .ha jól értem nem engedte hogy viszonozd a ,,kedvessègét, lehet épp azért hogy ne tarts kis Hulye pic*anak. Szerintem adj időt ennek, ismerd meg jobban a lányt.

2017. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!