Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
6 és fél év után mi történt? Régen egymásnak estünk.
Régen egymásnak estünk az ágyban és jó volt minden, most meg lassan azt kell mondjam jó ha még csókolózunk közben.
Velerek is ez van vagy csak ez a kapcsolat megromlott? 26 F 25 L





Félreértesz. Pont azt próbálom elmagyarázni, hogy egyfolytában dolgozni kell a kapcsolaton. Nincs hátradőlés, nincs lazsálás. Minden ember változik. Egyfolytában! Mindenki szereti azt hinni, hogy ő nem, hogy ő egy kőszikla kérlelhetetlen szilárdságával áll a talpán, de ez nem igaz. Csak a változás állandó az ember életében. Minden esemény változtat valamicskét rajtunk. Két ember, ha nincs köztük meg az összhang, ha nem dolgoznak ezen, óhatatlanul két irányba fog változni. Ha pedig az egyik erre megy, a másik arra, az eltávolodáshoz fog vezetni.
Ha ezt nem engeditek, fenntartható a szerelem, és így mindig emlékezni is fognak a sejtjeid a fent említett koktélra. Persze EZ a szerelem már nem AZ a szerelem. Ez már nem az az életveszélyes, mindent elemésztő őrült tűz, hanem a révbe ért ember boldog ragyogása. Tulajdonképpen nem ugyanaz a kettő, de mivel külön kifejezés nincs rá, szerelemként emlegetjük mindkettőt.





Lófaszt múlik a géneken meg a sejteken.
Nem kell itt regényekbe bocsátkozni,egyszerűen elmúlt a szerelem,és kész. Mit vártál? Hogy majd örökké szerelmesek maradtok? A szerelem max 3 évig tart,jó esetben max 4,aztán jó esetben átalakul vagy szeretetté,vagy unalmassá,vagy utálatra. Erre is van példa.
A lényeg az,hogy az egyik fél,mindíg beleun egy idő után.
Ez van.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!