Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire megbízható a Rosszlán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható a Rosszlányok.hu oldal és mennyire kedvesek, megértőek az ott hirdető lányok?

Figyelt kérdés

Pozitív és negatív vélemények, tapasztalatok egyaránt érdekelnének.


Mondjam el, hogy tapasztalatlan vagyok, vagy ne tegyem?


Hogyan viselkedhetnék minél fesztelenebbül és mégis normálisan?


A lányok mit szeretnek, illetve mit nem?



2017. jan. 23. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Én több lányhoz is jártam régen, nagyrészt jó volt, bár az egyik nem volt valami érdekes, mert nem nagyon csinált semmit, és elég szegény helyen is volt, de amiatt jártam oda nagyon sokszor mert olcsó volt, és más nem járt oda.


Nem szükséges, nem szólnak semmi rosszat ha nem vagy a legjobb, inkább segítenek.


Ez egy jó dolog, nem kell rajta idegeskedni, adagold magadnak a dolgot, és kész. Mivel bajod nem lesz, csak hasznod, ezért nyugodj meg, inkább tüzeld fel magad.


A profiljukra le van írva minden infó, a többit telefonon beszéljétek meg.

2017. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Szia. Csak olyan lányt válassz akinek vannak értékelései. Ahol látod, hogy sok értékelés szerepel, általában mindent elárul. Legyél őszinte úgy is levágják, hogy mi a szitu. Ha elmész valamelyikkel ne azt nézd, hogy ő mit szeretne, rendesen megfogja kérni az árát. De bunkónak nem kell lenni.
2017. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a lányok azt szeretik ha 5 perc alatt elmész.. szóval ezzel ne törődj.

najó, van egy pár minőségi szolgáltató kinél az a 1 óra tényleg 1 óra... pl. lingam, eszo masszázst csinál meg ilyenek

2017. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az oldal megbízható. Egy tipp: olyan hirdetőt hívj, aki régóta fent van. A lehúzó csajok, hamar kibuknak. A régi hirdetők mindig normálisak és kedvesek. az adatlapon jobb alul van a hirdetés log, én mindig azt nézem.


Mindenképpen mond el, hogy tapasztalatlan vagy. Sokkal kedvesebbek lesznek, mert úgy állnak hozzád.


Legyél közvetlen és fesztelen és normális. Olyan mint egy barátnővel.De azért ne túl közvetlen. Ne mesélj magadról túl sokat. Nem randiztok, hanem szexeltek.


Azt szeretik, ha kedves vagy és normális. Meg persze hogy fizetsz.

2018. febr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!