Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Láttatok már meg valakiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már meg valakiket éppen szex közben?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kollégiumban, a szobatársamat és a párját.


Zavarba jöttem és gyorsan visszacsuktam az ajtót, így, ha legközelebb tudtam, hogy jön, másnál aludtam, hogy had élvezzék egymást.

2017. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nudista strandon végignéztem ahogy egy nő leszopja a paliját.
2017. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha, a szembeszomszed epp hátulról kefelte az asszonyt.
2017. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Zárt udvarú társasházban a szemközti lakásban elfelejtették behúzni a függönyt tv fény mellett és végignézhettem, ahogy a csaj lovagol.
2017. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Anyámat az élettársával
2017. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban házassági évfordulójukon konkréten mellettem csinálták az őseim az ágyban. Azóta rémálmaim vannak bzmeg.Pedig 14 éve történt.

21/F

2017. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha látni nem is, de a társasházi szomszédunk bnője/felesége olyan hangosan csinálták, hogy az alattunk lévő szomszéd is felkopogott nekünk :D Egyébként elgondolkoztam rajta, hogy egy ilyen hangos nő milyen hatalmas önbizalmat adhat egy pasinak :D Végül elköltöztek, nem bánom.
2017. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amikor rendészetire jártam.... Pesten... aztán Újbudán

volt elszállásolva... mindig nyitva volt az ablak.... én ugyan nem hallottam semmit, de haver azt mondta hogy éjszaka úgy megraktak valami csajt hogy sikított, többször is... én lószart se hallottam sajnos, ő meg erre ébredt fel, a pitsába, gondoltam magamban....

2017. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szemközti ablakból hallotta.... a mellettem lévő ágyon fekvő gyerek se hallott semmit, én se, a haver az ablaknál igen... pedig tőlünk se volt olyan messze az ablak.
2017. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy kezdte a reggelt "úgy megbäsztak éjszak valami csajt"

Mondom neked is jó reggelt :D

2017. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!