Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nálatok hogy zajlik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nálatok hogy zajlik egy egyéjszakás kaland? Mi van ha a pasinak nincs lakása vagy autója?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hova visz titeket? Valakinek valami tapasztalat?

2017. jan. 21. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hálistennek nincs ilyen tapasztalatom.
2017. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha albérletben lakik pl. lakótárssal, akkor oda. Ha van szobatársa is, akkor nyilván nem. Ha koliban van, akkor lehet, hogy megoldja. Ha otthon lakik, akkor szerintem esélytelen. Alapvetően sztem az a sikeres, aki könnyen megközelíthető helyen lakik.
2017. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt már olyan, hogy azért nem mentem el férfival mert azt mondta nem tudna hová vinni, mert kollégiumban lakik és már be sem engednék vendéggel...


Amúgy mi az hogy nincs lakása? Az kit érdekel? Legyen akár egy albérleti szobája, akár ha a szüleivel lakik akkor is külön szobája ahová fel tud vinni valakit. Nekem az is teljesen oké.

A barátom is együtt lakik háromszobás albérletben két másik emberrel és "fel szabad" neki vinni embereket és sokszor szexelünk úgy, hogy otthon vannak a lakótársai is.


Mondom, albérlet vagy szülőkkel élés nem gond. Az a gáz, amikor nincs egy saját szobája, ahová fel tudná vinni a nőt vagy ha otthon lakik és anyuci nem engedi hogy felvigyen valakit.

2017. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor panzió. Zuhany - szex - zuhany - Én jobbra Ő balra... nekem fontos az előtte utána tisztálkodás így autóban nem csinálnám meg kényelmetlen is. És egy jó szexhez kell a kényelem amúgy meg csak b..szás...23 L
2017. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyéjszakásban még nem volt részem, de a mostani férfi akivel viszonyom van hazavisz. A szüleivel él, és ahogy írta az előző van saját szobája, és tényleg ez a lényeg.

Ezenkívül lehet panziót keresni, vagy nyáron a természet lány ölén.

2017. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!