Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex szülés után! Kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex szülés után! Kinek milyen volt?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a tapasztalat, nők és férfiak részéről. Milyen volt, mennyi idő után, hogy kerítetek rá alkalmat?
2017. jan. 20. 18:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mármint a zöld kéz!!!!
2017. jan. 20. 21:11
 12/14 icu75 ***** válasza:
Szülés után kivártuk az ajánlott 6hetet és elmentem az orvoshoz is aki megvizsgált hogy minden ok,mehet. Nagyon féltem,mert sajna szárazon szültem,nem is tágultam jól teljesen széttrancsíroztak,utána 1óráig varrta össze. Párom nagyon vigyázott rám,a szokásosnál is nagyobb hangsúlyt fektetett az előjátékra. Nekem jó élmény maradt,bár szex közben akkor nem sikerült elmennem,de a párom csiklón kielégített. A második alkalommal már nem volt para,se semmi,úgyhogy onnantól minden klappolt.
2017. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hatodik hét után nem sokkal. Óvatosan láttunk neki, ezer százalékban én diktáltam a tempót, mert féltettem a varratomat, hiába mondta az orvos, hogy mehet. Szűkebb is voltam, kicsit másmilyen is volt bent a helyzet, mint szülés előtt, sőt, még most is az, 14 héttel később.

Magamban azon nevetek, hogy szinte újraélem a tinédzser koromat. Az első szex szinte olyan volt, mintha a szüzességemet vesztettem volna el újra. Kábé a nemi életem gyakorisága is hasonló és azt is jóformán suttyomban kell intézni, mert nincs rá mindig hely és idő, figyelni kell, hogy a család többi tagja ne zavarjon. És mivel szoptatok, lassan egy éve gyakorlatilag semmilyen alkoholtartalmú ital nem került a szervezetembe, így az első ilyen alkalomnál nagyon kell majd figyelnem, mert képes leszek bekarmolni két pohár bortól - mint tizenévesen.

2017. jan. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Hááát, ezt ahány ember, annyi féle. Mi az első gyerek után kivártuk a 6 hetet, majd lassan belefogtunk.. volna, ha nem fájt volna neki iszonyatosan. Hetekig vártunk, megint próba, még mindig fájt, aztán pár naponta a feéeségem ösztönzésére újra-meg újra. Nagyon büszke voltam a kitartására, ugyanakkor végletekig lesújtott hog yéreztem hogy szegény majd összecsinálja magát közben. Fél év volt mire rendesen vissza tudott állni, de a dolgok odalent.. hogy is mondjam, átalakulhatnak. A második gyermekünk után ez az időszak rövidebb volt, viszont olyan maradandó változásokat okozott neki a szülés, hogy azon dolgok egy részét, amiket korábban imádott, már nem visel, sőt, van, ami a szülés után 1,5 évvel még mindig inkább fájdalmat okoz neki.

Szóval sajnos nagyon szarul is lehet járni. Férfiként én is éreztem odalent a legelején mindent, hogy nagyon nem oké, és ezek nagyon lassan múltak el. Remélem hogy mi csak egy jó példa vagyunk a rossz példára, és az emberek többségénél nem okoz ez ekkora problémát.

Most rajta vagyunk a harmadik gyereken. Vannak félelmeink a témával kapcsolatban..

Ez ne lombozzon le, volt olyan ismerősöm aki már egy hét elteltével magára cibálta a férjét, bár én ezt a magam tapasztalataival el sem nagyon tudom képzelni.

2017. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!