Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan (milyen jelekből)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan (milyen jelekből) tudhatom, hogy egy nő bevállalósabb, könnyűvérűbb és tetszem neki?

Figyelt kérdés
Kifejtve: egy irodában dolgozom, ahol elég sok szép lány van, és többnél észrevettem, hogy mosolyog rám vagy engem néz. Sosem kezdeményeztem náluk, időközben többről kiderült, hogy van barátja. Így gondolom ők csak azért mosolyogtak, mert szimpatikus lehettem nekik. Szívesen kezdeményeznék olyannál aki bevállalósabb, benne lenne velem egy lazább kapcsolatban (egyelőre komolyat nem tervezek, de később ki tudja), de így hogy? Etzek szerint nem veszem az egyértelmű jeleket, másokat meg félreértek...

2017. jan. 19. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha könnyűvérű és tényleg tetszel neki, akkor megtalálja a módját, hogy lefektessen.
2017. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a könnyűvérűt hamar ágybaviszed
2017. jan. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen más ám, hogy mint munkatárs, vagy mint ember, vagy szimpatikus. Attól mosolyoghatnak. Több férfikollégám volt, akikkel hülyéskedtünk is, egy bizonyos határig. Pl.szexuálisan sosem. Nem is volt ebből félreértés. Persze, lehet kétértelműen viselkedni, vagy felkínálkozni. Ezt tették ezek a kolléganők? Ha igen, lehet,van esélyed.
2017. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as: azt konkrétan nem mondanám, hogy felkínálkozott bármelyikük is. A mosolyt azt azért tudom, hogy nem feltétlen jelent szexuális vonzalmat :) De némelyikük (számomra) látványosan csinálja néha pl. azt, hogy belépek az ajtón és ameddig elhaladok előtte végig engem néz, közben meg beszélget valakivel.
2017. jan. 20. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Új vagy? Lehet, csak barátkozni akarnak, vagy beszélgetést kezdeményezni.
2017. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok új, lassan 8 éve a cégnél vagyok. És amit az előbb írtam. Fura. Pl. van egy csinos szőke lány, akinél többször vettem észre az alábbi szitut. Az irodatérbe ahogy belépsz van egy nagy fénymásológép. Ott állnak egy másik kolléganővel, fénymásolnak, közben beszélgetnek. Amikor belépek még egymásra néznek mindketten. Majd a szőke hölgy megpillant engem, és onnantól kezdve végig engem néz, ameddgi látótérben vagyok. Hogys utánamnéz-e azt nem tudom, mert nem fordulok hátra :) Ebből következtettem arra, hogy esetleg bejövök ennek a lánynak.
2017. jan. 20. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!