Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! Ti szexelnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ti szexelnétek néger pasival?

Figyelt kérdés
szex, néger

2017. jan. 17. 11:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
46%
Persze.
2017. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 icu75 ***** válasza:
71%
Én nem,egyáltalán nem vonz a kreol/ sötét bőrszín. Pedig nem vagyok rasszista.
2017. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2017. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%

9:

Szerintem a legtöbb nő nem azért nem szexelne néger férfival, mert attól fél hogy túl nagy farka van


12:

Az is szomorú kicsit, hogy olyan világban élünk ahol ha valaki más bőrszínüekre ilyet mond, akkor azt kell bizonygatnia hogy nem rasszista. A rasszizmusnak és ahhoz hogy szexuálisan kit kívánunk, nincs köze egymáshoz.


Olyan ember is élt, akit rengetegen rasszistának hívott, de közben nagyon szerette a néger nőket szexuálisan, meg olyan is van aki mondjuk abszolút liberális/elfogadó/multikultis, stb és mégsem vonzódik a saját rasszán kívül más emberekhez szexuálisan.

A kettő egyszerűen nem függ össze.

2017. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
37%
Igen, imádnám:) 21L
2017. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!!
2017. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Sunshinedoll ***** válasza:
59%
A rasszizmus összefügg azzal, hogy szexelnénk-e feketével vagy nem. Aki nem talál vonzónak egy egész embercsoportot a bőrszíne, vagy valamilyen más, arra jellemző külső jellemző (pl nagy ajkak, kicsi szem, akármi) miatt, az igenis rasszista :D Több száz millió fekete van, de ti állítjátok, hogy egy se tetszik, vagy nem látjátok a lehetőségét annak, hogy vonzódjatok hozzájuk, csupán azért, mert fekete? Ez bizony rasszizmus, nem kell itt kertelni :D
2017. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem,fújjjj,hányinger! Még a szaguktól is undorodom.
2017. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 icu75 ***** válasza:
44%

Sunshine,szerintem meg nem függ össze. Én is ismerek nem egy rasszista férfit akik bizony meghúznának egy roma csajt,de nem élnének együtt vele.

Nekem nem vonzó a sötétebb bőr,ez van. De pl a göndör hajú férfiak se vonzanak.

2017. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

17:

És ha én azt mondom, hogy rohadjanak meg a migránsok, takarodjanak a fehér Európából, utálom hogy nyugaton is minden tele van arabokkal és négerekkel és hihetetlen hogy a politikusok és az emberek nem tudnak 50-100 évvel előre gondolkozni manapság sem és meglátni hogy ennek amit most művelnek, a fehér bőrű, keresztény-zsidó Európára rossz vége lesz. És persze a cigányok is bass zák meg az agresszivitásukkal és bűnöző ösztöneikkel.


Ez esetben gondolom rasszista vagyok a szemedben.


És mi van ha a FENTIEK MELLETT ÉS AZOKKAL EGYÜTT még azt is mondom, hogy én szívesen lennék együtt személyesen néger nővel, vagy cigány nővel, arab nővel, sárga nővel és tudnék beléjük szerelmes lenni és akár gyerekem is lenne tőlük. Sőt, ha a NORMÁLIS néger/cigány/arab szomszédomat valaki elvinné mondjuk egy táborba vagy agyonlövetni csak azért mert ő néger/cigány/arab, akkor közéjük lőnék azoknak, akik el akarnák vinni?

Mert mondjuk nem az egyénekkel van bajom, hanem csoportokkal.


Lerasszistáznál ha azokat gondolnám amiket az első bekezdésben írtam, de mondjuk közülük lenne valamelyik a barátnőm/feleségem és a gyerekeim anyja?

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!