Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A hús vagy a vérpénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A hús vagy a vérpéniszt preferáljátok jobban?

Figyelt kérdés

Nekem vérpéniszem van és eléggé frusztrál a méretem alap helyzetben. Viszonylag vékony és kicsi. Használatkor pedig 16/4.5-4.8.

19F



2017. jan. 12. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Már volt ez a kérdés sokszor. Amúgy nem zavarja őket.
2017. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Annyi h sok csaj azt se tudja hogy két féle van, és csak figyelik hogy dudorodik e a gatya :D


Bolond likbu bolond szél fú' :D


F

2017. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én vérpénisz párti vagyok. Ne szégyelld, hidd el sokkal izgatóbb egy nőnek (legalább is szerintem vagyunk egy páran), ahogy egy vérpénisz megduzzad ....és nem mellesleg, számodra szerintem praktikusabb is a hétköznapokban ;)


28N

2017. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a jó, ha már eleve látszik rajta hogy mekkora, és nem teljes erekcióval is lehessen csinálni, tehát hús pénisz, ez okból a vérpénisz szerintem nem annyira jó.
2017. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vérpénisz
2017. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is vérpéniszem van, alapból nagyon kicsi, szinte nagyítóval vehető csak észre :D nekem is 4-5 cm között van alapból


de amikor megnő, akkor 17-18 cm lesz belőle, a barátnőm nagyon szereti, mert ugye látványos a változás és tudja hogy beindultam tőle

2017. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemrég kezdtem olvasni itt Gyk ezt a kategóriát, előtte nem is tudtam hogy ilyen különbségek vannak. :) De mondjuk úgyse az számít hogy alap helyzetben mekkora, hanem "használatkor" mekkora. De a technikával mindkét esetben lehet javítani a teljesítményen. Felesleges ezen stresszelni, változtatni úgyse tudsz rajta, úgyhogy inkább tanuld meg csak jól használni. ;)
2017. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!