Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ujjaztátok már meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ujjaztátok már meg a barátotokat?

Figyelt kérdés
Mit élveznek benne a fiúk? 4éve vagyunk együtt és tegnap a barátom finoman célzott rá, hogy orál közbe ujjazzam meg. Meg is történt nekem tetszett ahogy ő élvezi, ő meg sosem élvezett még ekkorát mint tegnap. Nagyon beteges dolog ez, hogy idáig jutottunk vagy ez már úgymond elfogadott?:) 25N
2017. jan. 12. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
En soha nem ujjaztatnam meg magam, de a barati koromben rengetegen szeretik ha a baratnojuk ujjazza.. Izlesek es pofonok
2017. jan. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem szeretem ha konkrétan benyúl. És ujjaz. De szopi közben ha az ujjával simogatja az nagyon jó. Hatalmasat élvezek tőle én is.
2017. jan. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Az ánusz el van látva elegendő idegvégződéssel ahhoz, hogy egy elég lényeges erogén zónája legyen férfinak és nőnek is. A simogatása, nyelvvel izgatása baromi jó dolog.

2. A férfiak esetében ott a prosztata, ami nagyon heves ingereket közvetít. Az ingerlése ha nem jól csinálják fájdalmas is lehet, de megfelelő intenzitású nyomás, és megfelelő gyorsaságú masszírozó mozgás mellett jelentős kéjérzetet válthat ki. Szokták a férfiak G-pontjának nevezni. Ez egyébként nem is nagy tévedés, mert a férfi prosztatája nagyjából megfelel a nők Skene mirigyeinek (ami a húgycsőé s a hüvely közti falban található és a hüvelyben a területet ahonnan ezek a mirigyek ingerelhetőek hívják G-pontnak). Szóval mondhatni ez a férfi G-pont. Viszont szerencsétlen véletlen, hogy nekünk ez csak a végbélnyíláson át érhető el.

Emiatt persze sokan undorodnak tőle illetve homofóbok szeretik ezt b.u.z.i.snak gondolni és aki ezt élvezi minimum látens homoszexuálisnak bélyegezni.


Volt már részem benne, egy egészen más jellegű orgazmus élményt ad. Nem mondom, hogy erősebb orgazmusom volt, vagy hosszabb, jobb volt, de az élmény egészen más volt és intenzív érzés.


Ha élvezte, csináld neki máskor is. Persze, ha ezt szeretné a tisztálkodásra ügyeljen, te meg figyelj oda, hogy a prosztatáját hogyan ingerled.


A legelső google találat a témában, de keress rá és ismerd ki.

[link]


Ja, és egy kép, hogy mit is kell izgatni:

[link]

2017. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdésedre, hogy ez beteges e?

Nem, nem az. Csak azok fejében él ez a tévképzet akik egyből a homoszexualitással azonosítják ezt.

Az a tény pedig, hogy prosztata ilyen módon érhető el, mint mondtam szerencsétlen véletlen. Gumikesztyű, vagy óvszer az ujjra, de alapos fenék és kézmosás előtte után és nincs gond.


Sőt, ha gondolod mielőtt megujjazod cumi közben nyelvvel izgasd a hátsó bejáratát. Garantálom, hogy imádni fogja.

2017. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oh,bárcsak nekem csinálná egy làny...
2017. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

barátnőm szopás közben rendszeresen felnyomja nekem a vibrátort. Mondhatni eléggé élvezem.

19/f

2017. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Iszonyú jó érzés. :) Főleg, amikor két ujjal csinálja a lány és ficánkol alaposan a fenekemben az ujjai, közben nyalja a heréimet és szopja a répát. :D Azért izgató,mert ha eltalálod a szöget, a prosztatánkat izgatod vele és extrém élvezetet nyújt.
2017. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csináltam már. A pasi is élvezte és én is. 21/L
2017. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!