Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek bűntudatotok lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bűntudatotok lenne emiatt? (trollokat is várom)

Figyelt kérdés

Azért teszem fel ezt a kérdést, mert nekem az van, és szívesen kibeszélem magamból.


Szóval momentán megszerettem egy lányt. Tulajdonképpen a lehető legszelídebb módon, de igyekszem csapni neki a szelet, amikor csak tudom, mert tényleg el tudnám képzelni vele az életem.

Azonban nem merek lépni, mivel közel sem biztos az anyagi helyzetem, saját magam keresgélem a melóhelyeket, hogy ki tudjam húzni Pesten, de egyelőre fogalmam sincs, hogy lesz ez, de csinálom, mivel ilyen az életem.


Azonban szeretek sétálni a városban, és mivel nekem nincsenek vizsgaidőszakaim, magányérzetem az akad bőven.


Azon gondolkozom, hogy vajon érdemes lenne-e más lányokkal a bizonytalan idők alatt bepótolnom, amit kénytelen vagyok kihagyni.


Mi a véleményetek erről?



2017. jan. 11. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem a kérdést. Mi az, amit "kénytelen vagy kihagyni?"
2017. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ameddig nem vagytok együtt,addig csaphatod a szelet másoknak is.Majd akkortól ne,ha megbeszélitek,vagy úgy alakul,hogy valóban jártok is és látod,hogy ebből lesz kapcsolat.
2017. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Gondolok itt egy intim beszélgetésre.

Akinek meg lehet nyílni őszintén, és esetleg ami extrákat ez a kapcsolat nyélbe tudna ütni, azzal a szándékkal hogy pénzügyi magabiztosság esetén ennek véget vetnék.

2017. jan. 11. 23:09
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Trolololo nem olvastam csak azt hogy trollkodast vársz
2017. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rossz. Én kapható vagyok ilyenre,ha gondolod,irj :)
2017. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha őt szereted, és a xar helyzeted miatt nem kezdeményezel, más lánynál nem ugyanez lesz?
2017. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hatos, arról volt szó, hogy véle el tudom képzelni az életem. Ismerem, és látom benne azokat az értékeket, amik mellett tök jó kis barát/férj/apa lehetnék, ha úgy alakul.


Persze, lehet hogy ez valakinek betegesnek tűnik, de azért minden lányt nem is szeretnék feleségül venni. :)

2017. jan. 11. 23:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Én drukkolok kerdezo
2017. jan. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-Os vagyok. Puszta seggünk, meg egy ágyunk volt anno, a férjemmel, mikor összeköltöztünk,mégis jól szórakoztunk. (Persze, mindketten dolgoztunk.) Aztán apránként lett minden. Szóval ez ne legyen akadály!
2017. jan. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

No igen, én meg még mint fiatal idióta, azokat képviselem, akik nem szeretnének egyetemet végezni, és mindenféle képesítés nélkül, de valami munkát szerezzen. Tudom, ez külföldön jobb órabérért megy, de viszont én hülye nem szívesen hagynám el az anyaországot, hisz minden ideköt.


Ha tudnám, hogy vele lehetek, mert van stabil munka, ami ideköt, akkor nem haboznék én se.

De hiába Pestet érzem otthonomnak, amúgy egy vidéki kissrác vagyok, aki meggyőzte a szüleit, hogy próbáljon szerencsét, mielőtt beadná a derekát a külföldi munka "karriernek"

2017. jan. 12. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!