Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak szexre kellek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szexre kellek? Hogy lehet így megalázni egy lányt? (19/l)

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy van egy srác akivel randizgatok 1-2 hete. Nagyon szimpatikus (volt) nekem helyes is meg kedves szóval tök normálisnak látszott. Ő egyébként egy haverja vagy ismerőse az egyik volt barátomnak.


És ma mikor találkoztunk, már azzal kezdődött hogy nem adott puszit pedig mindig szokott. Aztán beültünk a helyünkre ahova járni szoktunk beszélgettünk meg ilyenek. Mondta, hogy most nem hív meg. Mondom jó oké semmi gond, nem várom el amúgysem csak eddig meghívott ez is fura volt. Aztán éreztem végig hogy valami baja van velem többször is beszólt ilyen bunkóságokat és végül rákérdeztem hogy mi baja van már?!

Erre elkezdett osztani, hogy tudtam-e hogy ő ismeri az XY-t (Az exemet) én meg mondtam, hogy igen tudtam és? És elkezdte mondani, hogy milyen ciki lenne velem együtt mutatkozni az ő társaságában meg egyáltalán bárhol ugyanis engem már mindenki meghúzott! Visszataszító vagyok és undorodik magától, hogy velem kezdett és nem-e kapott el tőlem valamit. És hogy az ő haveri körébe is mennyi srácnak bejövök pedig nem vagyok nagy szám sőt milyen igénytelen vagyok(ez nem igaz) és ne csodálkozzak ha mindenki rólam pletykál mert egy ribi vagyok és magamnak köszönhetem.


Természetesen azóta sem beszéltünk le is tiltottam. De nagyon rosszul esett azóta is folyton ezen jár az agyam én hülye még sírtam is miatta. Persze ezeket egy olyan srác vágta a fejemhez aki rendszeresen kefél a város legnagyobb drogos caffkájával aki egy cigiért bármit megtesz kb ez a kategória. Már nem is miatta bánkódom hanem az egész szituáció miatt egy ideig biztos, hogy nem vagyok kiváncsi fiúkra...


Persze tudom, hogy én vagyok a hülye meg én kezdek ilyen fiúkkal miért nem normálisakkal blablabla. Ha egyszer a "normális" fiúkkal nem jutok tovább a bamba szemezésen mert egyik sem mer oda jönni hozzám (amiért már megkaptam azt is hogy ez az én hibám mert olyan elérhetetlennek tűnök..) akkor mit csináljak? Ilyenek hívnak el mindig, ezek a "menő" srácok vicc az egész. Persze a legtöbbel csak beülök egyszer valahova és akkor annyi de utána már mondja a haverjainak hogy így meg úgy csinálta velem. Nem vagyok szűz és voltak már kalandjaim ez van. Már régóta nem volt párkapcsolatom de nem azért mert én nem akarok vagy nekem csak a szex kell meg minden nap más farok mert ugye ezt is mondták rám.

Miért nem képes egy normális férfi módjára túljutni valaki azon hogy nem ő lesz nekem az első?! Persze ez rettentően zavarja mert ő "nem olyan" ő "normális" de attól még ha kefélni akarok szóljak neki... aha...


2017. jan. 10. 23:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Annyira nem vagyok betépve, hogy ezt most végigolvassam. :D
2017. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

szerintem ne foglalkozz a válaszadókkal, mindenki irigykedő gyökér, amúgy meg én szerintem annyi fiúval fekszel le, amennyivel jólesik :) csak az nem egy túl jó dolog, ha ezért megy híred, mert ez azt jelenti, hogy ezen kívül nincsenek túl érdekes jellemvonásaid, vagy azért (és szerintem inkább ez) mert borzasztóan sz*r emberekkel vagy körülvéve, és számukra ez az egyedüli érdekes dolog benned.

te is jól látod, hogy másféle fiúkkal kéne kezdened. azt írod, hogy te vagy a lány, ezért a fiúknak kell kezdeményezni - ezt szerintem felejtsd el, nem vagyunk a 18. században, ha valaki tetszik, ne hagyd veszni, kezdjetek el beszélgetni, aztán kialakul.

2017. jan. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Üdv ebben a csúnya a világban drágaságom!: ) Lesznek még ennél cifrább sztorik is :D
2017. jan. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Igen más fiúkkal kéne kezdenem de komolyan?! Menjek oda az utcán ismeretlen szimpatikus fiúkhoz és rángassam őket, hogy ugye meg akarsz ismerni??? Vagy mi?


Mert akkor aztán tényleg cifrákat mondanának rám ha én mennék oda a fiúkhoz. Azért azt mégsem kellene. És mit várhatok el olyantól aki hozzám se mer szólni? Ez tényleg tök alap elvárás, hogy legyen benne annyi bátorság, hogy legalább megszólít :)

2017. jan. 11. 01:38
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól vagy cafka, mert meg mered szólítani a srácot. Várj, várj. Idejössz sírni, bunkó a tag, de te nem teszel a boldogságodért, te nem mész oda.... Figy, ha 1 kapcsolatot, az alá/fölé rendeltségre alapozol, akkor bukta már most. Nyilván a férfi legyen férfi, a nő meg nő. De nem azon múlik, ki megy kihez oda, esetleg, ki kit dob ki. Azért nem mer odamenni a nyánylia, mert mindenhol azt olvasod, látod, hogy macsó,kigyúrt, tökéletes, nagy faxú csávó kell a csajoknak. Meg tanuld meg, a férfi szóból ért. Feket,fehér, vízszintes, függőleges. Ennyi, nem találgatni akar....
2017. jan. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

Atyaég...

Talán azért csak szexre kellesz, mert ilyenekkel összeálltál, mint az exed, aki mindenkinek kidumálja a nemi életed részleteit, összejössz az exed haverjával, és 1-2 hét alatt már történt ez-az, és saját bevallásod szerint volt egy "pár kalandod".

Hát talán ezért.


Tudod, ha a sarkon állva lóbálod a retikülöd, ne sírj, ha megkérdezik a tarifát.

Sok csaj esik ugyanebbe a hibába, hogy ribiskedik fiatalon, mert még belefér, meg kiéli magát, és joga van hozzá, hát lelketek rajta. De utána nem kell játszani a szentet, ha van olyan pasi, akinek ez már nem fér bele, hogy a csaját többen ismerik fel pucéran, mint felöltözve.


A normális srácok is pont azért nem mennek oda, mert NEM AKARNAK. Vágod? A zsiráf tipikus esete: szép, szép, de otthonra nem kéne. Vagyis majd a fb-képedre kiveri otthon a brét, de nem te vagy az a csaj, akit otthon a szüleinek bemutatna.

A "menő" srácok meg pont tudják, ha gyorsan akarnak puncihoz jutni, akkor kik azok a csajok, akiknél próbálkozni kell, és egy-két hét randizgatás alatt már torokra veszi őket. Csak nem árt gumi húzni, ha nem akar elkapni valamit.


Érdekes, a legtöbb csajról nem szoktak pletykálni két randi után, hogy így meg úgy csinálták vele... Na vajon, miért pont te vagy a szegény, szerencsétlen áldozat?


Hát talán azért, mert kicsit könnyebb rólad pletykálni, mint egy olyan csajról, akinek 16 évesen volt először barátja, és vele járt 20 éves koráig!

2017. jan. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#12 es, igazad van, annyival fekszik le ahanyal csak akar, de ha hiremegy, akkor mindenki csak egy dugasra fogja akarni, mivel konnyen kaphato.


Ha 2 het alatt lefekszik valakivel, akkor en is szannek ra ket hetet hogy megdugjam, foleg ha Meg jol is nez ki.


Ha nem fekudtek le akkor hogy kaphatna el valamit? Nekem îs volt, hogy jottem el en a csajtol es hivtam a haverom es ment fel o, a csaj azt hitte , hogy nem tudunk egymasrol. Dugni jo volt.

2017. jan. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
en szivesen megszolitanalak. merre laksz???
2017. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!