Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tud minden nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud minden nő vaginálisan orgazmust elérni? Vagyis, miért csak kevés?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 11:40
 1/3 anonim válasza:
100%
Azért nem, mert az orgazmus előtt eros vizelési ingert erez. Emiatt visszafogja magát nem enged az érzésnek. Fél a bepisilestol.. Pedig ha ezen túllép nagyon jo kis dolog sul ki belőle. Tapasztalat.. 26 évesen éltem at eloszor.
2017. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem evolúciós okokra is visszavezethető. Ugyebár a gyereknemzéshez a női orgazmusra nincs szükség, ez a kiindulópont. Viszont egy bizonyos fejlettségi szint felett, amikor a férfi és a nő már elkezdenek kötődni egymáshoz, és monogám kapcsolatot alakítanak, együtt maradnak hosszabb időre, akkor a kapcsolatukat javíthatja, erősítheti, ha a nőnek is jó szex közben, ő is el tud élvezni rendszeresen. De azért az sem jó, ha nagyon könnyen élvez, mert akkor esetleg elmegy a kedve utána az egésztől, mielőtt a férfi belé élvezhetne és megtermékenyíthetné. Így az az ideális, ha az övé kicsit nehezebben megy, mint a férfinek. Sőt, a kapcsolatot is erősítheti szintén, ha meg kell dolgozniuk érte közösen, hogy a nőnek is jó legyen.
2017. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor én a kevesek közé tartozom, viszont nekem meg csikló orgazmusom nem volt még soha!
2017. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!